Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 квітня в бібліотеці імені Віктора Некрасова відбулось арт-знайомство «Архітектурний Київ різних епох» за участю києвознавця Бориса Геннадійовича Стругацького, постійного користувача бібліотеки. В бібліотеці експонувалась книжкова виставка «Київ архітектурний», яка стала гарною підмогою в проведенні заходу. Представлені книги викликали жвавий інтерес у читачів бібліотеки.Арт-знайомство 24.04.18 В. Некрасова

Борис Стругацький розповів, що у Києві, як і у більшості європейських столиць, різностильові будівлі перемішалися, творячи дивовижну й унікальну тканину міста. Більше ніж 30 архітектурних стилів різних епох від часів Киівської Русі і до наших днів представляють архітектурний феномен міста Києва.
Розповів Борис Григорович також про особливості українського бароко, яке розквітло за гетьманування Івана Мазепи, представлене архітекторами Шеделем, Квасовим, Растреллі, Григоровичем-Барським та іншими.