vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

25 квітня в бібліотеці імені Віктора Некрасова відбулось арт-знайомство «Архітектурний Київ різних епох» за участю києвознавця Бориса Геннадійовича Стругацького, постійного користувача бібліотеки. В бібліотеці експонувалась книжкова виставка «Київ архітектурний», яка стала гарною підмогою в проведенні заходу. Представлені книги викликали жвавий інтерес у читачів бібліотеки.Арт-знайомство 24.04.18 В. Некрасова

Борис Стругацький розповів, що у Києві, як і у більшості європейських столиць, різностильові будівлі перемішалися, творячи дивовижну й унікальну тканину міста. Більше ніж 30 архітектурних стилів різних епох від часів Киівської Русі і до наших днів представляють архітектурний феномен міста Києва.
Розповів Борис Григорович також про особливості українського бароко, яке розквітло за гетьманування Івана Мазепи, представлене архітекторами Шеделем, Квасовим, Растреллі, Григоровичем-Барським та іншими.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: