Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 квітня в універсальній публічній бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості відбулася міжрайонна презентація роботодавців для учасників АТО «Служити. Захищати. Допомагати» за участю представників Державної прикордонної служби.Презентація роботодавців 25.04.18 №11

Молодший лейтенант Окремого регіонального центру комплектування ДПУ Євгенія Колодій у своєму виступі наголосила, що нині, в умовах тривалої російської агресії, для України важливо забезпечити надійну охорону кордонів, а для цього державі потрібні прикордонники нової формації. Офіцер запросила всіх присутніх молодих людей з метою подальшого працевлаштування на службу за контрактом до Державної прикордонної служби України на посади: монтажник устаткування зв’язку, водій автотранспортних засобів, механік, технік, кінолог та інші, а також зазначила, які пільги згідно чинного законодавства мають військовослужбовці за контрактом – грошове забезпечення, можливість кар’єрного росту, можливість навчання. Багато вакансій зацікавили присутніх, які свою подальшу кар’єру вирішили продовжити у цієї системі. Бібліотекарі підготували тематичний перегляд літератури « Як знайти своє покликання», представлена література на якому допоможе пошукачам роботи зміцніти віру у власні можливості, й дасть важливі поради кандидатам – шукачам роботи.