vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

25 квітня в універсальній публічній бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості відбулася міжрайонна презентація роботодавців для учасників АТО «Служити. Захищати. Допомагати» за участю представників Державної прикордонної служби.Презентація роботодавців 25.04.18 №11

Молодший лейтенант Окремого регіонального центру комплектування ДПУ Євгенія Колодій у своєму виступі наголосила, що нині, в умовах тривалої російської агресії, для України важливо забезпечити надійну охорону кордонів, а для цього державі потрібні прикордонники нової формації. Офіцер запросила всіх присутніх молодих людей з метою подальшого працевлаштування на службу за контрактом до Державної прикордонної служби України на посади: монтажник устаткування зв’язку, водій автотранспортних засобів, механік, технік, кінолог та інші, а також зазначила, які пільги згідно чинного законодавства мають військовослужбовці за контрактом – грошове забезпечення, можливість кар’єрного росту, можливість навчання. Багато вакансій зацікавили присутніх, які свою подальшу кар’єру вирішили продовжити у цієї системі. Бібліотекарі підготували тематичний перегляд літератури « Як знайти своє покликання», представлена література на якому допоможе пошукачам роботи зміцніти віру у власні можливості, й дасть важливі поради кандидатам – шукачам роботи.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: