vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Чорнобиль – це невигойна рана, вічний біль нашої землі. З нагоди відзначення 32-ї річниці Чорнобильської трагедії 24 квітня бібліотека імені Віктора Некрасова презентувала виставку-хроніку «Чорнобиль нам болить завжди », яка ще раз нагадала читачам про чорну дату в історії України.Виставка-хроніка 24.04.18 В. Некрасова

Для України Чорнобильська катастрофа перетворилася на національну трагедію, спричинила страждання мільйонів людей, забруднила довкілля. Прямого радіаційного ураження зазнала дванадцята частина території України – це більш як 50 тисяч квадратних кілометрів. Сотням тисяч людей довелося покинути рідні оселі. Її наслідки ми відчуваємо і донині. Література, представлена на виставці, торкнулась екологічної тематики та охорони навколишнього середовища і того, що через недбале ставлення до природи, до самих себе трапляються катастрофи, що виносять людину за межі існування.
Книжкова виставка широко представила хронологію страшних подій та вшанувала пам’ять тих, хто першим вступив у двобій з полум’ям та радіаційним монстром і ціною свого життя та здоров’я врятував світ. Книги Л.Толочко «Як на сповіді», М. Загреби «Пропусти Чорнобиль крізь серце», «Мужність і біль Чорнобиля», Л. Ковалевської «Чорнобиль ДСП. Наслідки Чорнобиля» особливо зацікавили читачів бібліотеки.
А ще низка художніх творів, що продовжують хвилювати людей: «Чорнобильська мадонна» Івана Драча, збірка «Фантом» та «Чорнобильська молитва: хроніка майбутнього» Нобелевської лауреатки 2015 року Світлани Алексієвич.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: