Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

24 квітня в Універсальній публічній бібліотеці № 11 проведено тренінг-семінар для роботодавців і підприємців «Культура спілкування в організаціях для їх успішного функціонування», в якому взяли участь фахівці Подільського центру зайнятості та бібліотекарі.


Тренінг-семінар «Культура спілкування в організаціях для їх успішного функціонування». 24.04.18. №11

«Ділове спілкування визначається як специфічна форма контактів і взаємодії людей, які представляють не лише самих себе, а й свої організації. Воно включає обмін інформацією, пропозиціями, вимогами, поглядами, мотивацією з метою розв’язання конкретних проблем як всередині організації, так і за її межами, а також укладання договорів, встановлення інших відносин між підприємствами, фірмами, організаціями», – зауважила пані Валентина Мельник, проректор Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості. Тобто ділове спілкування, на відміну від його інших видів, має певні особливості : людина, яка спрямовує інформацію, і людина, яка її приймає у діловому спілкуванні, постійно міняються місцями. Тренер- психолог визначила типи бар’єрів у спілкуванні, засоби спілкування – вербальне, невербальне, віртуальне, опосередковане, а також навела найбільш використовувані форми ділового спілкування та техніки зниження емоційній напруги у стосунках. Тренінг виявився корисним не тільки для керівників організацій, але, сподіваємось, допоможе у формуванні і розвитку психологічної культури спілкування, підвищення комунікативної компетентності і взаємодії на гуманістичному рівні всіх працівників.