vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

24 квітня в Універсальній публічній бібліотеці № 11 проведено тренінг-семінар для роботодавців і підприємців «Культура спілкування в організаціях для їх успішного функціонування», в якому взяли участь фахівці Подільського центру зайнятості та бібліотекарі.


Тренінг-семінар «Культура спілкування в організаціях для їх успішного функціонування». 24.04.18. №11

«Ділове спілкування визначається як специфічна форма контактів і взаємодії людей, які представляють не лише самих себе, а й свої організації. Воно включає обмін інформацією, пропозиціями, вимогами, поглядами, мотивацією з метою розв’язання конкретних проблем як всередині організації, так і за її межами, а також укладання договорів, встановлення інших відносин між підприємствами, фірмами, організаціями», – зауважила пані Валентина Мельник, проректор Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості. Тобто ділове спілкування, на відміну від його інших видів, має певні особливості : людина, яка спрямовує інформацію, і людина, яка її приймає у діловому спілкуванні, постійно міняються місцями. Тренер- психолог визначила типи бар’єрів у спілкуванні, засоби спілкування – вербальне, невербальне, віртуальне, опосередковане, а також навела найбільш використовувані форми ділового спілкування та техніки зниження емоційній напруги у стосунках. Тренінг виявився корисним не тільки для керівників організацій, але, сподіваємось, допоможе у формуванні і розвитку психологічної культури спілкування, підвищення комунікативної компетентності і взаємодії на гуманістичному рівні всіх працівників.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: