vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування користувачів в бібліотеках з 1 листопада 2021 року

af

В рамках загальносистемного Дня інформації «Культурний код України» до Року охорони культурної спадщини України й відзначення Дня пам’яток історії та культури бібліотека Дружби народів організувала такі заходи: Екскурс у минуле «Там, де живуть душа і пам’ять українців».



загальносистемний день інформації 18.04.18 Дружби народів

Надія Наумова, працівник музею історичного центру, здійснила разом з читачами бібліотеки подорож містом від Університету до Софійської площі, розповіла багато цікавого про культурну й історичну спадщину українського народу, про відомих особистостей, підкріплюючи свою розповідь чудовим ілюстративним матеріалом. Заключним акордом було відвідання Київського будинку вчених, де зараз відбувається виставка «Українська революція 1917 – 1921 р. р. Київський вимір» познайомилися з рідкісними виданнями, світлинами, документами й предметами цієї епохи.
Інформаційний флешбек «Збережемо пам`ять поколінь»
познайомив читачів з літературою історичної тематики – про походження українців, побут, культуру і свята, про безперервність етнокультурних традицій українців.
Презентовані користувачам – перегляд літератури «Культурна спадщина України» і прес-колаж «Традиції нитка жива» викликали щиру зацікавленість всіх категорій користувачів.
Протягом дня проводились також колективні й індивідуальні бесіди, консультації.