vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

В рамках загальносистемного Дня інформації «Культурний код України» до Року охорони культурної спадщини України й відзначення Дня пам’яток історії та культури бібліотека Дружби народів організувала такі заходи: Екскурс у минуле «Там, де живуть душа і пам’ять українців».загальносистемний день інформації 18.04.18 Дружби народів

Надія Наумова, працівник музею історичного центру, здійснила разом з читачами бібліотеки подорож містом від Університету до Софійської площі, розповіла багато цікавого про культурну й історичну спадщину українського народу, про відомих особистостей, підкріплюючи свою розповідь чудовим ілюстративним матеріалом. Заключним акордом було відвідання Київського будинку вчених, де зараз відбувається виставка «Українська революція 1917 – 1921 р. р. Київський вимір» познайомилися з рідкісними виданнями, світлинами, документами й предметами цієї епохи.
Інформаційний флешбек «Збережемо пам`ять поколінь»
познайомив читачів з літературою історичної тематики – про походження українців, побут, культуру і свята, про безперервність етнокультурних традицій українців.
Презентовані користувачам – перегляд літератури «Культурна спадщина України» і прес-колаж «Традиції нитка жива» викликали щиру зацікавленість всіх категорій користувачів.
Протягом дня проводились також колективні й індивідуальні бесіди, консультації.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: