vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Для участі в екологічному репортажі «Ми всі частинки одного живого світу» 19 квітня, напередодні Всесвітнього дня довкілля, до бібліотеки № 11 завітали маленькі читачі, учні 1 класу ЗОШ № 45. Із задоволенням діти взяли участь в еко-грі, яку проводила бібліотекар Тетяна Овчарова.

 

Екологічний репортаж 19.04.18 №11

«Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу, ми шкодимо у першу чергу самим собі. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану природи – не будемо смітити навколо себе», – звернулась бібліотекар до учнів. Але багато чого для погіршення екологічної ситуації роблять самі люди: знищують зелені насадження, не практикують роздільний збір побутового сміття, не утилізують лампи денного світла та акумуляторні батареї, побутову техніку, утворюють стихійні сміттєзвалища, спалюють осіннє листя та пластик. Саме про це розповідала пані Тетяна та йшлося у мультфільмах, які діти переглянули дуже охоче під час заходу. Задовольнити природний потяг дітей до пізнання чарівного світу довкілля допомогли книги й плакати природничої тематики, представлені на виставці, які юні читайлики розглядали і вивчали з великою зацікавленістю!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: