Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

18 квітня до загальносистемного дня інформації «Культурний код України» бібліотека імені Віктора Некрасова презентувала книжково-ілюстративну виставку «Моя країна – рідна Україна», яка акцентувала увагу читачів до культурно-історичної спадщини українського народу.Книжково-ілюстративна виставка 18.04.18 В. Некрасова

Кожна епоха залишає нам свої пам’ятки історії чи культури, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію чи постать, що так чи інакше вплинула на становлення й розвиток країни. Збереження і примноження культурних цінностей є зобов’язанням нашої держави перед світовою спільнотою. Нині на державному обліку перебуває 152 тис. пам’яток культурно-історичної спадщини.
Книги, представлені на виставці, зацікавили читачів, особливо із серії «Невідома Україна» та книга «100 знаменитих символів України» А. Хорошевського, яка розкриває велич визначних місць України, таких як Хортиця, Трускавець, Асканія-Нова, Миргород, Говерла та інші.
А ще читачі із захопленням гортали літературу про народні художні промисли – «Народні художні промисли України» О. Сапури, «Українська вишивка» Т. Кара-Васильєвої, «Розповіді про кераміку» Н. Крутенко, «Український народний декоративний розпис» М. Кириченко та ін.