vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

18 квітня в рамках загальносистемного Дня інформації «Культурний код України» в бібліотеці імені Юрія Збанацького було проведено інформаційну годину «Сім чудес України».Інформаційна година 18.04.18 Ю. Збанацького

Запрошеним гостем був добрий друг бібліотеки, історик, член-кореспондент Малої Академії наук, у минулому – викладач та працівник музею Десятинної церкви, Михайло Мельник. Разом з учнями 7-А класу СШ № 242 Михайло Костянтинович провів уявну екскурсію найбільш видатними культурними пам’ятками України: Києво-Печерська Лавра, Національні історико-архітектурні заповідники «Кам’янець» та «Хотинська фортеця», Софія Київська, Андріївська церква, замок Річарда та місто-музей Львів промайнули перед очима слухачів немов з вікна екскурсійного автобусу. Оповідач розповів чимало цікавих та маловідомих фактів про згадані місця, а також тримав публіку зацікавленою, задаючи їм різні питання. Атмосферу подорожі створювали і різноманітні ілюстративні матеріали – фото та туристичні буклети.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: