Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

18 квітня в рамках загальносистемного Дня інформації «Культурний код України» в бібліотеці імені Юрія Збанацького було проведено інформаційну годину «Сім чудес України».Інформаційна година 18.04.18 Ю. Збанацького

Запрошеним гостем був добрий друг бібліотеки, історик, член-кореспондент Малої Академії наук, у минулому – викладач та працівник музею Десятинної церкви, Михайло Мельник. Разом з учнями 7-А класу СШ № 242 Михайло Костянтинович провів уявну екскурсію найбільш видатними культурними пам’ятками України: Києво-Печерська Лавра, Національні історико-архітектурні заповідники «Кам’янець» та «Хотинська фортеця», Софія Київська, Андріївська церква, замок Річарда та місто-музей Львів промайнули перед очима слухачів немов з вікна екскурсійного автобусу. Оповідач розповів чимало цікавих та маловідомих фактів про згадані місця, а також тримав публіку зацікавленою, задаючи їм різні питання. Атмосферу подорожі створювали і різноманітні ілюстративні матеріали – фото та туристичні буклети.