vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

17 квітня, з нагоди Всесвітнього дня довкілля, в бібліотеці №11 відбулася презентація книги доцента кафедри прикладної економіки Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Андрія Вісловуха «Безпека харчування як основа безпечної життєдіяльності».


Презентація книги Андрія Вісловуха «Безпека харчування як основа безпечної життєдіяльності». 17.04.18. №11

Автор розкрив присутнім роль раціонального та збалансованого харчування в життєдіяльності людини, види та класифікацію забруднювачів харчових продуктів та сучасний погляд на генетично модифіковані продукти. Автор книги навів слова відомого кухара Хосе Андреса: «Їжа – це національна безпека. Їжа – це економіка. Це робоча зайнятість, енергія, історія. Їжа для людей є всім. Усі повинні знати не тільки що вони їдять, але и про наслідки свого ставлення до харчування». Пан Андрій люб’язно подарував бібліотеці книгу із побажаннями міцного здоров’я, головною складовою якого є – раціональне й збалансоване харчування.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: