Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

16 квітня 2018 року в бібліотеці імені Віктора Некрасова відбулась зустріч з письменником та учасником Євромайдану Олегом Всеволодовичем Виноградовим, який презентував чотири авторські книжки і зокрема книгу «Слово Майдана».Зустріч з письменником 16.04.18 В. Некрасова

У книзі зібрано сто оповідань учасників і очевидців подій, що сталися на Майдані Незалежності в Києві з листопада 2013 по лютий 2014 року. Спогади представників майже всіх служб, підрозділів, напрямків і рухів Майдану дають можливість дізнатися всю правду про революційний Майдан, а також зрозуміти думки, надії і вчинки тих, хто ціною власного життя відстоював честь України і гідність свого народу. Читачі з великим інтересом слухали цікаві, емоційні і по-своєму унікальні розповіді автора, який був у гущі подій і особисто спілкувався з майданівцями .
Автор також представив роман «24h», який у 2013 році став лауреатом Міжнародного берлінського літературного конкурсу в номінації «Краща книга-2013». Роман «24 h» по праву можна назвати науковою фантастикою, але фантазія автора будується на наукових законах, релігійних догмах і очевидних фактах. Автор підкреслив, що книга змусить по-іншому подивитися на багато речей і запропонує відповіді на непрості питання. До речі, ця книга поки що в одному примірнику є в бібліотеці і уже користується неабияким попитом серед читачів.
Представив Виноградов і другу книгу дилогії «Йов» – «Проповідь», над якою автор працював цілих 5 років. Чернець Іов, благословенний на проповідництво, кілька років служить в Єрусалимі і не може знайти сенс проповіді, яку від нього чекають. Важкі роздуми, сни і події, що відбулися в житті Іова, приводять його до нового розуміння Бога і людського буття. На відміну від роману «24 h», де події відбуваються протягом доби, книга «Проповідь» охоплює період в декілька століть.
Пише Олег Виноградов і для маленьких читачів. Книга, з якою він прийшов, «Пригоди маленького мурашки Геші» розрахована в першу чергу на дітей 5–7 років. Дітям було цікаво дізнатися, як мураха Геша навчався таємної мови коників, як він заглянув в мурашину академію, де знайшов нових друзів та про інші пригоди Геші. Книга, без перебільшень дуже яскрава, гарно ілюстрована, відразу зацікавила малечу.
Учасники зустрічі з задоволенням слухали письменника. Він у свою чергу подарував бібліотеці по одному примірнику кожної із своїх книг з автографом.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: