vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

16 квітня 2018 року в бібліотеці імені Віктора Некрасова відбулась зустріч з письменником та учасником Євромайдану Олегом Всеволодовичем Виноградовим, який презентував чотири авторські книжки і зокрема книгу «Слово Майдана».Зустріч з письменником 16.04.18 В. Некрасова

У книзі зібрано сто оповідань учасників і очевидців подій, що сталися на Майдані Незалежності в Києві з листопада 2013 по лютий 2014 року. Спогади представників майже всіх служб, підрозділів, напрямків і рухів Майдану дають можливість дізнатися всю правду про революційний Майдан, а також зрозуміти думки, надії і вчинки тих, хто ціною власного життя відстоював честь України і гідність свого народу. Читачі з великим інтересом слухали цікаві, емоційні і по-своєму унікальні розповіді автора, який був у гущі подій і особисто спілкувався з майданівцями .
Автор також представив роман «24h», який у 2013 році став лауреатом Міжнародного берлінського літературного конкурсу в номінації «Краща книга-2013». Роман «24 h» по праву можна назвати науковою фантастикою, але фантазія автора будується на наукових законах, релігійних догмах і очевидних фактах. Автор підкреслив, що книга змусить по-іншому подивитися на багато речей і запропонує відповіді на непрості питання. До речі, ця книга поки що в одному примірнику є в бібліотеці і уже користується неабияким попитом серед читачів.
Представив Виноградов і другу книгу дилогії «Йов» – «Проповідь», над якою автор працював цілих 5 років. Чернець Іов, благословенний на проповідництво, кілька років служить в Єрусалимі і не може знайти сенс проповіді, яку від нього чекають. Важкі роздуми, сни і події, що відбулися в житті Іова, приводять його до нового розуміння Бога і людського буття. На відміну від роману «24 h», де події відбуваються протягом доби, книга «Проповідь» охоплює період в декілька століть.
Пише Олег Виноградов і для маленьких читачів. Книга, з якою він прийшов, «Пригоди маленького мурашки Геші» розрахована в першу чергу на дітей 5–7 років. Дітям було цікаво дізнатися, як мураха Геша навчався таємної мови коників, як він заглянув в мурашину академію, де знайшов нових друзів та про інші пригоди Геші. Книга, без перебільшень дуже яскрава, гарно ілюстрована, відразу зацікавила малечу.
Учасники зустрічі з задоволенням слухали письменника. Він у свою чергу подарував бібліотеці по одному примірнику кожної із своїх книг з автографом.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: