vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

12 квітня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провели презентацію «VOVK – це команда вашої мрії» українського бренду жіночого одягу та взуття.


Презентація «VOVK – це команда вашої мрії».12.04.18. №11

«Бренд ТОВ VOVK» – це організована система, яка існує для того, щоб дарувати жінкам гарний настрій. За п’ять років власне виробництво модернізовано до масштабів повноцінної фабрики з пошиття одягу – від народження ідеї до нової сукні. Саме тому VOVK – №1 серед українських брендів за темпами зростання та довіри клієнтів», – наголосила представник фірми Оксана Петраш. Фахівці фірми розповіли старшокласникам шкіл № 45 та № 63 про впровадження новітніх технологій та збільшення потужностей. Особливу увагу представник бренду надала новому проекту «Робота – це VOVK» і наголосила на можливості набуття нових професій для молоді, яка обирає трудовий шлях у житті : опанувати професію швачки, кравця, термообробника, конструктора, дизайнера одягу, або попрацювати водієм, комплектувальником-настильником на швацькому виробництві, комірником, продавцем-консультантом, вантажником тощо. VOVK запросила молодь ставати частиною професіональної команди створення одягу української мрії під грифом made in Ukraine – коли зроблено на совість й зі смаком та завжди доступно.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: