Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

12 квітня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провели презентацію «VOVK – це команда вашої мрії» українського бренду жіночого одягу та взуття.


Презентація «VOVK – це команда вашої мрії».12.04.18. №11

«Бренд ТОВ VOVK» – це організована система, яка існує для того, щоб дарувати жінкам гарний настрій. За п’ять років власне виробництво модернізовано до масштабів повноцінної фабрики з пошиття одягу – від народження ідеї до нової сукні. Саме тому VOVK – №1 серед українських брендів за темпами зростання та довіри клієнтів», – наголосила представник фірми Оксана Петраш. Фахівці фірми розповіли старшокласникам шкіл № 45 та № 63 про впровадження новітніх технологій та збільшення потужностей. Особливу увагу представник бренду надала новому проекту «Робота – це VOVK» і наголосила на можливості набуття нових професій для молоді, яка обирає трудовий шлях у житті : опанувати професію швачки, кравця, термообробника, конструктора, дизайнера одягу, або попрацювати водієм, комплектувальником-настильником на швацькому виробництві, комірником, продавцем-консультантом, вантажником тощо. VOVK запросила молодь ставати частиною професіональної команди створення одягу української мрії під грифом made in Ukraine – коли зроблено на совість й зі смаком та завжди доступно.