vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

11 квітня універсальна публічна бібліотека №11 з нагоди Всесвітнього дня здоров’я провела годину корисних порад «Здоров’я – скарб, який завжди з тобою».Година корисних порад 11.04.18 №11

«Головна медична подія цього року – це національна кампанія з вибору лікарів «Лікар – для кожної сім’ї», яка стартувала з 2 квітня», – зауважила бібліотекар Овчарова Тетяна, яка спілкувалася з членами клубу «Матіола» та з читачами бібліотеки, присутніми на засіданні. Бібліотекар презентувала новий бібліографічний список «Медична реформа: що треба знати», в якому зібрана інформація щодо медичної реформи в Україні. Пані Тетяна розповіла про друковані матеріали, в яких надана покрокова інструкція як обрати сімейного лікаря, чим після медичної реформи відрізнятимуться екстренна та невідкладна медична допомога, про те, що громадянам, які не підпишуть Декларацію про первинну медичну допомогу, доведеться самостійно сплачувати послуги лікарів тощо. Корисним доповнення до години спілкуванні була книжкова виставка «Здоров’я – перша сходинка до щастя», яку презентувала бібліотекар абонементу Правик Людмила. Справжнім подарунком на завершення зустрічі був невеличкий концерт скрипкової музики у виконанні скрипаля-віртуоза, композитора Володимира Трофімова. Присутні насолоджувались чудовою музикою чарівної скрипки, мелодії якої нікого не залишили байдужими.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: