Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

З нагоди 65-річниці з дня народження відомої американської співачки українського походження Квітки Цісик сьогодні, 5 квітня, в бібліотеці Дружби народів відбулося віртуальне знайомство «Квітка Цісик: унікальний голос з українською душею», на якому були присутні учні 6-Б класу загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням української мови і літератури № 193.Віртуальне знайомство 05.04.18 Дружби народів

Ведуча заходу бібліограф Леся Рябець розповіла їм про співачку, доньку українських емігрантів, яка все життя прожила в США. А ще слухаючи, як щиро й душевно вона виконує українські пісні, які просто зачаровують, школярі впевнилися як сильно вона любила Україну.
Цікавими були відео, особливо те, єдине, яке збереглося – україномовне інтерв`ю Квітки Цісик 1989 року, яке надала вона Олександру Горностаю, де щиро розповіла про шлях, який їй довелося пройти в американському шоу-бізнесі, і як стала співачкою, і як мріє приїхати з концертами в Україну.
Учні зацікавилися творчістю талановитої співачки, їм сподобалося це нове віртуальне знайомство з цікавою особистістю – Квіткою Цісик.