vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

З нагоди 65-річниці з дня народження відомої американської співачки українського походження Квітки Цісик сьогодні, 5 квітня, в бібліотеці Дружби народів відбулося віртуальне знайомство «Квітка Цісик: унікальний голос з українською душею», на якому були присутні учні 6-Б класу загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням української мови і літератури № 193.Віртуальне знайомство 05.04.18 Дружби народів

Ведуча заходу бібліограф Леся Рябець розповіла їм про співачку, доньку українських емігрантів, яка все життя прожила в США. А ще слухаючи, як щиро й душевно вона виконує українські пісні, які просто зачаровують, школярі впевнилися як сильно вона любила Україну.
Цікавими були відео, особливо те, єдине, яке збереглося – україномовне інтерв`ю Квітки Цісик 1989 року, яке надала вона Олександру Горностаю, де щиро розповіла про шлях, який їй довелося пройти в американському шоу-бізнесі, і як стала співачкою, і як мріє приїхати з концертами в Україну.
Учні зацікавилися творчістю талановитої співачки, їм сподобалося це нове віртуальне знайомство з цікавою особистістю – Квіткою Цісик.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: