Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

4 квітня гостем творчої зустрічі «Тет-а-тет з детективом» з учнями 8-го класу ЗНЗ № 45 та читачами бібліотеки був письменник, журналіст, науковець, педагог, кандидат філологічних наук В’ячеслав Васильченко.Творча зустріч 04.03.18 №11

Він є автором багатьох навчальних посібників, більш ніж 100 наукових праць з теорії і практики української мови, автором 6 детективних романів: «Гаудеамус» у виконанні смерті», «Дворушники, або Євангеліє від вовкулака», «Притулок для прудкого біса», «Факір», «Таttoo» і «Жорстокі ігри Вельзевула». В’ячеслав Васильченко прийшов у літературу з правоохоронних органів та бізнесу, тому має чим поділитися з читачем. Для спілкування з аудиторією обрав особливу форму – сучасний український детектив. «Детектив» – це міська казка», – каже автор. І ми йому віримо, тому що його сюжети захоплюють із першої сторінки і не відпускають до кінця, проходячи крізь неймовірний клубок хитросплетінь, таємничих подій і небезпечних пригод. Детективні романи написані бездоганною літературною мовою, динамічні за сюжетом, а значить є конкуренто спроможною літературою, яка має неабиякий успіх у читачів. Бібліотека у подарунок від автора отримала новий його роман.