vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

4 квітня гостем творчої зустрічі «Тет-а-тет з детективом» з учнями 8-го класу ЗНЗ № 45 та читачами бібліотеки був письменник, журналіст, науковець, педагог, кандидат філологічних наук В’ячеслав Васильченко.Творча зустріч 04.03.18 №11

Він є автором багатьох навчальних посібників, більш ніж 100 наукових праць з теорії і практики української мови, автором 6 детективних романів: «Гаудеамус» у виконанні смерті», «Дворушники, або Євангеліє від вовкулака», «Притулок для прудкого біса», «Факір», «Таttoo» і «Жорстокі ігри Вельзевула». В’ячеслав Васильченко прийшов у літературу з правоохоронних органів та бізнесу, тому має чим поділитися з читачем. Для спілкування з аудиторією обрав особливу форму – сучасний український детектив. «Детектив» – це міська казка», – каже автор. І ми йому віримо, тому що його сюжети захоплюють із першої сторінки і не відпускають до кінця, проходячи крізь неймовірний клубок хитросплетінь, таємничих подій і небезпечних пригод. Детективні романи написані бездоганною літературною мовою, динамічні за сюжетом, а значить є конкуренто спроможною літературою, яка має неабиякий успіх у читачів. Бібліотека у подарунок від автора отримала новий його роман.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: