Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Напередодні Дня сміху в бібліотеці Дружби народів зібралися користувачі бібліотеки на літературно-мистецький вечір «Гумор та сміх – розрада для всіх». Спілка жінок міста Києва, творче об’єднання «Світлина» були ініціаторами цього вечора.


Літературно-мистецький вечір «Гумор та сміх – розрада для всіх». 29.03.18. Дружба народів

1 квітня не внесене ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його дуже люблять українці, воно з однаковим успіхом відзначається як в Європі, так і на Сході. Ось і в бібліотеці з веселощами, піснями, гуморесками смішними віршами пройшло це свято. Справжнім сюрпризом для читачів була участь у заході відразу двох народних артистів України – Світлани Мирводи та Олега Дзюби, які співали українські жартівливі пісні, розповідали смішні історії. Бандуристка, співачка Юлія Григорук і бард Руслан Іщенко порадували присутніх своїм співом. А ще – поети Лариса Петрова, Тетяна Іванчук, Олександр Балабко, Любов Осіпенко читали вірші і гуморески. Участь народного аматорського вокального ансамблю «Оберіг» додали святу особливої родзинки, а користувачі які з гострим гумором, притаманним українцям, розповідали анекдоти й гуморески – додали перчинки. Чудове модерування заходу поетесою Тетяною Іванчук, її життєві гумористичні оповіді, тонкий народний гумор, дуже сподобалися гостям, вони покидали залу в гарному настрої. Свято вдалося.