vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Напередодні Дня сміху в бібліотеці Дружби народів зібралися користувачі бібліотеки на літературно-мистецький вечір «Гумор та сміх – розрада для всіх». Спілка жінок міста Києва, творче об’єднання «Світлина» були ініціаторами цього вечора.


Літературно-мистецький вечір «Гумор та сміх – розрада для всіх». 29.03.18. Дружба народів

1 квітня не внесене ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його дуже люблять українці, воно з однаковим успіхом відзначається як в Європі, так і на Сході. Ось і в бібліотеці з веселощами, піснями, гуморесками смішними віршами пройшло це свято. Справжнім сюрпризом для читачів була участь у заході відразу двох народних артистів України – Світлани Мирводи та Олега Дзюби, які співали українські жартівливі пісні, розповідали смішні історії. Бандуристка, співачка Юлія Григорук і бард Руслан Іщенко порадували присутніх своїм співом. А ще – поети Лариса Петрова, Тетяна Іванчук, Олександр Балабко, Любов Осіпенко читали вірші і гуморески. Участь народного аматорського вокального ансамблю «Оберіг» додали святу особливої родзинки, а користувачі які з гострим гумором, притаманним українцям, розповідали анекдоти й гуморески – додали перчинки. Чудове модерування заходу поетесою Тетяною Іванчук, її життєві гумористичні оповіді, тонкий народний гумор, дуже сподобалися гостям, вони покидали залу в гарному настрої. Свято вдалося.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: