Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

22 березня бібліотека імені Юрія Збанацького запросила учнів 5-Б класу Фінансового ліцею на літературно-екологічний круїз «У краплині води відбивається Всесвіт», що присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів.


Літературно-екологічний круїз «У краплині води відбивається Всесвіт». 22.03.18. ім. Ю. Збанацького

До заходу було підготовано виставку-експозицію «Жива вода дає життя всьому живому в світі», де діти змогли ознайомитися з цікавими фактами про воду та її властивості. Бібліотекарі нагадали учням про надзвичайну важливість водних ресурсів для розвитку суспільства та звернули увагу на важливість розуміння необхідності раціонального використання, збереження та відтворення водних ресурсів. В ході заходу діти дізналися про те, навіщо людині потрібна вода, як правильно її пити, якими цілющими властивостями вона володіє та про роль води в різних культурах народів нашої планети.
Традиційно, малечі було представлено повідомлення «Малі річки Києва», про більшість з яких вони ще не знали. З ентузіазмом школярі зіграли в екологічні вікторини та поділилися своїми знаннями про цей найцінніший дар природи.