Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у бібліотеці імені Віктора Некрасова відбулася презентація бібліографічного покажчика «Небезпечна паличка Коха» із серії «Щоб не потрапити в безодню».


Презентація бібліографічного покажчика «Небезпечна паличка Коха». 18.03.18. ім. В. Некрасова

24 березня 1882 року німецьким мікробіологом Робертом Кохом було відкрито бактерію-збудника туберкульозу, тому саме 24 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом, коли увага населення звертається на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі – туберкульоз.
З 1995 року епідемію туберкульозу оголосили в Україні. Захворюваність на туберкульоз та смертність від нього в нашій країні у 8–10 разів перевищують відповідні показники більшості держав Європейського Cоюзу. Тож тема боротьби з цією підступною хворобою є актуальною для нашого сьогодення.
Бібліотекарі ознайомили присутніх із щойно створеним бібліографічним покажчиком «Небезпечна паличка Коха», також до уваги читачів була організована виставка-застереження «Знання про небезпеку – запорука здоров`я».