vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у бібліотеці імені Віктора Некрасова відбулася презентація бібліографічного покажчика «Небезпечна паличка Коха» із серії «Щоб не потрапити в безодню».


Презентація бібліографічного покажчика «Небезпечна паличка Коха». 18.03.18. ім. В. Некрасова

24 березня 1882 року німецьким мікробіологом Робертом Кохом було відкрито бактерію-збудника туберкульозу, тому саме 24 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом, коли увага населення звертається на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі – туберкульоз.
З 1995 року епідемію туберкульозу оголосили в Україні. Захворюваність на туберкульоз та смертність від нього в нашій країні у 8–10 разів перевищують відповідні показники більшості держав Європейського Cоюзу. Тож тема боротьби з цією підступною хворобою є актуальною для нашого сьогодення.
Бібліотекарі ознайомили присутніх із щойно створеним бібліографічним покажчиком «Небезпечна паличка Коха», також до уваги читачів була організована виставка-застереження «Знання про небезпеку – запорука здоров`я».


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: