Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

14 березня в бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості, з нагоди Дня Українського добровольця, відбувся концерт Оркестру 22-ї бригади по охороні іноземних представництв Національної Гвардії.День Українського добровольця 14.03.18 №11

Справжнє свято подарували 15 музикантів під керівництвом диригента майора Городюка Максима Анатолійовича, які професійно виконали не тільки Гімн Бригади, Святковий марш Національної гвардії та Попуррі «Святковий Київ», але й відомі музичні твори зарубіжних композиторів: Пола Маккартні «Yesterday», рок-теми «Діп Перпл», та мелодії Ентоні Ньюлі «Feeling good» та багато іншого. Із словами вдячності до воїнів, які пройшли строкову службу в зоні АТО звернувся генерал у відставці, Голова Ради ветеранів мікрорайону «Виноградар» Іван Якович Савченко. У своїй промові він зазначив: «Наша сила – у зв’язку поколінь, пам’яті про тих, хто здобув Перемогу у Другій світовій війні. Завдяки міцному духовному зв’язку між поколіннями, збереженню пам’яті про героїчне минуле українського народу ми обов’язково здобудемо Перемогу у цій війні, яка ведеться на сході України». У другій частині заходу відбулась презентація вакансій для учасників АТО, які шукають роботу «Захист – це життя, а не робота». Заступник Командира по роботі з особистим складом старший лейтенант Володимир Смілянець навів перелік професій, які необхідні Бригаді по охороні іноземних представництв і консульств Національній Гвардії України. Офіцер запросив всіх присутніх молодих людей, які шукають роботу на військову службу за контрактом.