vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

14 березня в бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості, з нагоди Дня Українського добровольця, відбувся концерт Оркестру 22-ї бригади по охороні іноземних представництв Національної Гвардії.День Українського добровольця 14.03.18 №11

Справжнє свято подарували 15 музикантів під керівництвом диригента майора Городюка Максима Анатолійовича, які професійно виконали не тільки Гімн Бригади, Святковий марш Національної гвардії та Попуррі «Святковий Київ», але й відомі музичні твори зарубіжних композиторів: Пола Маккартні «Yesterday», рок-теми «Діп Перпл», та мелодії Ентоні Ньюлі «Feeling good» та багато іншого. Із словами вдячності до воїнів, які пройшли строкову службу в зоні АТО звернувся генерал у відставці, Голова Ради ветеранів мікрорайону «Виноградар» Іван Якович Савченко. У своїй промові він зазначив: «Наша сила – у зв’язку поколінь, пам’яті про тих, хто здобув Перемогу у Другій світовій війні. Завдяки міцному духовному зв’язку між поколіннями, збереженню пам’яті про героїчне минуле українського народу ми обов’язково здобудемо Перемогу у цій війні, яка ведеться на сході України». У другій частині заходу відбулась презентація вакансій для учасників АТО, які шукають роботу «Захист – це життя, а не робота». Заступник Командира по роботі з особистим складом старший лейтенант Володимир Смілянець навів перелік професій, які необхідні Бригаді по охороні іноземних представництв і консульств Національній Гвардії України. Офіцер запросив всіх присутніх молодих людей, які шукають роботу на військову службу за контрактом.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: