Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Народознавчий вернісаж «Душа народу – українська хустка і вишитий рушник» відбувся в бібліотеці Дружби народів. Унікальні експонати з колекції старовинних хусток і рушників та дивовижні історії, які розповіла журналіст, колекціонер Людмила Іванівна Грабовенко дуже сподобалися присутнім, серед яких була і учнівська молодь району і члени клубу «Світлиця» і міська громада.


Народознавчий вернісаж «Душа народу – українська хустка і вишитий рушник». 06.03.17. Дружба народів

Почесні гості, партнери бібліотеки: Тетяна Юріївна Коцеба – Голова Правління Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», представники Всеукраїнської газети «Справи сімейні», актив бібліотеки. Бібліотека вже кілька років співпрацює з Федерацією жінок в рамках Міжнародного проекту «Шевченко у моїй родині», популяризує творчість Великого Кобзаря. Ця виставка хусток і рушників, серед яких є і його ровесники, наче перегукується з творами Тараса Григоровича – «Хустина», «Причинна», «Наймичка», «Катерина», та іншими творами. За словами Людмили Грабовенко: «Хустка – візитна картка її власника, яка передавалася з роду в рід, як реліквія, як пам’ять роду», це українські обереги, тож бережімо разом історичну пам’ять наших пращурів.