vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Народознавчий вернісаж «Душа народу – українська хустка і вишитий рушник» відбувся в бібліотеці Дружби народів. Унікальні експонати з колекції старовинних хусток і рушників та дивовижні історії, які розповіла журналіст, колекціонер Людмила Іванівна Грабовенко дуже сподобалися присутнім, серед яких була і учнівська молодь району і члени клубу «Світлиця» і міська громада.


Народознавчий вернісаж «Душа народу – українська хустка і вишитий рушник». 06.03.17. Дружба народів

Почесні гості, партнери бібліотеки: Тетяна Юріївна Коцеба – Голова Правління Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», представники Всеукраїнської газети «Справи сімейні», актив бібліотеки. Бібліотека вже кілька років співпрацює з Федерацією жінок в рамках Міжнародного проекту «Шевченко у моїй родині», популяризує творчість Великого Кобзаря. Ця виставка хусток і рушників, серед яких є і його ровесники, наче перегукується з творами Тараса Григоровича – «Хустина», «Причинна», «Наймичка», «Катерина», та іншими творами. За словами Людмили Грабовенко: «Хустка – візитна картка її власника, яка передавалася з роду в рід, як реліквія, як пам’ять роду», це українські обереги, тож бережімо разом історичну пам’ять наших пращурів.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: