vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

1 березня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка члени клубу «Гармонія» вітали талановитого українця, мешканця Подільського району художника Сергія Грущенка, з нагоди дня народження та присудження йому літературно-мистецької премії Івана Нечуя-Левицького.С. Грущенко 01.03.18 І. Франка

Почесну нагороду він отримав 25 листопада 2017 року за високохудожнє втілення в творчості українського національного характеру. Провідний бібліотекар Світлана Меренкова ознайомила присутніх з картинами художника, які він подарував своїй рідній школі у селі Вереміївка Черкаської області, роботами, які були представлені на різноманітних виставках і зараз їх можна переглянути на теренах Інтернету. Сергій Олександрович розповідав про своє дитинство та навчання, творчі плани та мрії, а хор клубу «Гармонія» заспівав йому гарних, душевних пісень і побажав здоров’я та художнього довголіття.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: