Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

1 березня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка члени клубу «Гармонія» вітали талановитого українця, мешканця Подільського району художника Сергія Грущенка, з нагоди дня народження та присудження йому літературно-мистецької премії Івана Нечуя-Левицького.С. Грущенко 01.03.18 І. Франка

Почесну нагороду він отримав 25 листопада 2017 року за високохудожнє втілення в творчості українського національного характеру. Провідний бібліотекар Світлана Меренкова ознайомила присутніх з картинами художника, які він подарував своїй рідній школі у селі Вереміївка Черкаської області, роботами, які були представлені на різноманітних виставках і зараз їх можна переглянути на теренах Інтернету. Сергій Олександрович розповідав про своє дитинство та навчання, творчі плани та мрії, а хор клубу «Гармонія» заспівав йому гарних, душевних пісень і побажав здоров’я та художнього довголіття.