vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

В центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбувся «Бібліографічний ярмарок-2018», на якому було представлено бібліографічну продукцію, випущену бібліотеками ЦБС Подільського району в 2017 році.Бібліографічний ярмарок 2018 27.02.18 І. Франка

У святковій залі кожна бібліотека облаштувала своє виставкове місце. Творчість, оригінальність, нестандартне мислення – так можна охарактеризувати сценічні образи бібліографів, які презентували свої бібліографічні та рекламні видання. Не обійшлося і без веселих ярмаркових розваг, конкурсів та передбачень.
На урочистому закритті ярмарку компетентне журі, на чолі з директором ЦБС Антоніною Ошкало, визначило переможців. Перемогу у номінації «Бібліографічний бренд року» отримала бібліотека імені Олександра Грибоєдова за бібліографічний покажчик-путівник «Від Пріорки до Кинь-Грусть». Переможцем у номінації «Найяскравіший підхід до презентації бібліографічного продукту» визнано бібліотеку Дружби народів. Бібліотека імені Віктора Некрасова виборола перемогу у номінації «Бібліографічний бестселер», бібліотека імені Олександра Копиленка – у номінації «Найяскравіша дизайнерська концепція бібліографічного продукту», а бібліотека імені Івана Франка перемогла у номінації «Найкращий вебліографічний продукт». Подяками за активну отримали всі учасники заходу.