vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

В центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбувся «Бібліографічний ярмарок-2018», на якому було представлено бібліографічну продукцію, випущену бібліотеками ЦБС Подільського району в 2017 році.Бібліографічний ярмарок 2018 27.02.18 І. Франка

У святковій залі кожна бібліотека облаштувала своє виставкове місце. Творчість, оригінальність, нестандартне мислення – так можна охарактеризувати сценічні образи бібліографів, які презентували свої бібліографічні та рекламні видання. Не обійшлося і без веселих ярмаркових розваг, конкурсів та передбачень.
На урочистому закритті ярмарку компетентне журі, на чолі з директором ЦБС Антоніною Ошкало, визначило переможців. Перемогу у номінації «Бібліографічний бренд року» отримала бібліотека імені Олександра Грибоєдова за бібліографічний покажчик-путівник «Від Пріорки до Кинь-Грусть». Переможцем у номінації «Найяскравіший підхід до презентації бібліографічного продукту» визнано бібліотеку Дружби народів. Бібліотека імені Віктора Некрасова виборола перемогу у номінації «Бібліографічний бестселер», бібліотека імені Олександра Копиленка – у номінації «Найяскравіша дизайнерська концепція бібліографічного продукту», а бібліотека імені Івана Франка перемогла у номінації «Найкращий вебліографічний продукт». Подяками за активну отримали всі учасники заходу.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: