vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

25 січня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 82-е засідання києвознавчого клубу “Кияни”. Відкрила засідання чарівна Тетяна Шевчук, яка подарувала присутнім проникливі пісні, в яких бринять ноти любові та звучить голос душі. Клуб "Кияни" 25.02.18 О. Грибоєдова

Гість клубу, відомий письменник, лауреат премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності Олександр Балабко представив свою серію повістей, есе і подорожніх нарисів “Стежками українців у світах”. Презентував свою нову книгу “Олександр Вертинський, нащадок Гоголя. Шляхами артиста”. Приємним подарунком бібліотеці від автора стала книга “Микола Гоголь. Між пеклом і раєм”.
Євгеній Рейцен поділився враженнями про відвідання презентації другого видання книги Стефана Машкевича “Улицы Киева. Ретропутешествие”.
Денис Голубицький задушевно-схвильованим голосом прочитав власні вірші київського циклу.
Андрій Костюченко представив клубівцям новий журнал “Історія. Новий погляд”, у 3-му номері якого міститься києвознавче дослідження автора “Тонкощі торгівлі по-столичному”. А завершив свій виступ віршами про Київ, якого неможливо не любити…
Наступне засідання відбудеться 11 березня. Весна і Київ – вічні!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: