Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

25 січня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 82-е засідання києвознавчого клубу “Кияни”. Відкрила засідання чарівна Тетяна Шевчук, яка подарувала присутнім проникливі пісні, в яких бринять ноти любові та звучить голос душі. Клуб "Кияни" 25.02.18 О. Грибоєдова

Гість клубу, відомий письменник, лауреат премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності Олександр Балабко представив свою серію повістей, есе і подорожніх нарисів “Стежками українців у світах”. Презентував свою нову книгу “Олександр Вертинський, нащадок Гоголя. Шляхами артиста”. Приємним подарунком бібліотеці від автора стала книга “Микола Гоголь. Між пеклом і раєм”.
Євгеній Рейцен поділився враженнями про відвідання презентації другого видання книги Стефана Машкевича “Улицы Киева. Ретропутешествие”.
Денис Голубицький задушевно-схвильованим голосом прочитав власні вірші київського циклу.
Андрій Костюченко представив клубівцям новий журнал “Історія. Новий погляд”, у 3-му номері якого міститься києвознавче дослідження автора “Тонкощі торгівлі по-столичному”. А завершив свій виступ віршами про Київ, якого неможливо не любити…
Наступне засідання відбудеться 11 березня. Весна і Київ – вічні!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: