vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Компанія «ЛакіБукс» та колектив бібліотеки для дітей імені Валі Котика 15 лютого 2018 року розпочали благодійний проект «Пишемо бестселер» під керів-ництвом професійних коучів – дитячої письменниці Галини Ткачук і виконавчої директорки громадської організації «Колегія екологічної освіти «Світ Освіт», ак-тивістки з питань зміни клімату Катерини Мірошниченко.Воркшоп 15.02.18 В. Котика

Існують результати досліджень генерації Z, які доводять, що сучасні діти на-багато більше цікавляться питаннями екології.
Школярі гімназії «Введенська» дійсно, вже з перших занять продемонстру-вали неабияку обізнаність у нинішній екологічній ситуації, як в Україні, так і у світі в цілому.
А як втілиться в книзі їхнє прагнення змінити світ на краще і донести до ро-весників необхідність змінити свої звички на екологічно відповідальні, покаже наш воркшоп з написання екологічної книги, який триватиме місяць.
Ці майстер-класи відвідають науковці, ілюстратори, бізнес-тренери з інтера-ктивними лекціями.
Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих! Зустрічі проводяться кожний вів-торок і четвер з 1530 до 1630 у приміщенні бібліотеки, за адресою: вул. Межигір-ська, 25, контактний телефон (044) 482-50-85.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: