Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Компанія «ЛакіБукс» та колектив бібліотеки для дітей імені Валі Котика 15 лютого 2018 року розпочали благодійний проект «Пишемо бестселер» під керів-ництвом професійних коучів – дитячої письменниці Галини Ткачук і виконавчої директорки громадської організації «Колегія екологічної освіти «Світ Освіт», ак-тивістки з питань зміни клімату Катерини Мірошниченко.Воркшоп 15.02.18 В. Котика

Існують результати досліджень генерації Z, які доводять, що сучасні діти на-багато більше цікавляться питаннями екології.
Школярі гімназії «Введенська» дійсно, вже з перших занять продемонстру-вали неабияку обізнаність у нинішній екологічній ситуації, як в Україні, так і у світі в цілому.
А як втілиться в книзі їхнє прагнення змінити світ на краще і донести до ро-весників необхідність змінити свої звички на екологічно відповідальні, покаже наш воркшоп з написання екологічної книги, який триватиме місяць.
Ці майстер-класи відвідають науковці, ілюстратори, бізнес-тренери з інтера-ктивними лекціями.
Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих! Зустрічі проводяться кожний вів-торок і четвер з 1530 до 1630 у приміщенні бібліотеки, за адресою: вул. Межигір-ська, 25, контактний телефон (044) 482-50-85.