vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

14 лютого з нагоди Дня всіх закоханих в бібліотеці № 11 відбувся вечір інтимної лірики “Буття почалося з любові…” На розширене засідання клубу “Матіола” з чудовими поетичними привітаннями прийшли брати Сушки, Олександр і Віктор, поет-пісняр Віктор Ткаченко, поет, майстер спорту Микола Соболь, виконавець пісень Михайло Грім. Любов – це те, що дарує щастя і окрилює, змушує нас робити дурниці, страждати і хотіти пережити все це ще раз.Вечір інтимної лірики 14.02.18 №11

Якби не існувало любові, ми, можливо, й не мали б сенсу в житті. Якби не було любові, певно, не існувало і поезії. Адже вірші – найщиріший спосіб розповісти про свої почуття. Із захватом слухали поезії читачі бібліотеки, члени клубу «Матіола», запрошені соціальні партнери з Подільського центру зайнятості та члени громади. Вірші і пісні у виконанні відомих поетів і музикантів не залишили нікого байдужими, адже говорили про головне – про любов і вірність. Поет Віктор Ткаченко на згадку про зустріч подарував бібліотеці свої книжки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: