Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

14 лютого з нагоди Дня всіх закоханих в бібліотеці № 11 відбувся вечір інтимної лірики “Буття почалося з любові…” На розширене засідання клубу “Матіола” з чудовими поетичними привітаннями прийшли брати Сушки, Олександр і Віктор, поет-пісняр Віктор Ткаченко, поет, майстер спорту Микола Соболь, виконавець пісень Михайло Грім. Любов – це те, що дарує щастя і окрилює, змушує нас робити дурниці, страждати і хотіти пережити все це ще раз.Вечір інтимної лірики 14.02.18 №11

Якби не існувало любові, ми, можливо, й не мали б сенсу в житті. Якби не було любові, певно, не існувало і поезії. Адже вірші – найщиріший спосіб розповісти про свої почуття. Із захватом слухали поезії читачі бібліотеки, члени клубу «Матіола», запрошені соціальні партнери з Подільського центру зайнятості та члени громади. Вірші і пісні у виконанні відомих поетів і музикантів не залишили нікого байдужими, адже говорили про головне – про любов і вірність. Поет Віктор Ткаченко на згадку про зустріч подарував бібліотеці свої книжки.