vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Мабуть, немає більш веселого, позитивного народного свята, ніж Масниця. Обов’язкова традиція Масляної – походи в гості. Ось і до бібліотеки Дружби народів завітали шановні гості – учасники ансамблю «Подоляночка». Тут вже зібралися члени клубу «Світлиця» на театралізоване фольклорне дійство «Масляна седмиця кличе веселиться». Свято Масляної 12.02.18 Дружби народів

У народі Масницю також називають ще Колодієм,її дуже любили і люблять, адже ці свята відбувалися протягом тижня і завжди супроводжувалися веселощами.
Справжнє театралізоване фольклорне дійство з піснями, іграми, танцями було запропоновано і учасникам клубу «Світлиця». Член активу бібліотеки, культорганізатор Територіального центру Валентина Ващук, автор сценарію і режисер, дуже переконливо зіграла роль шинкарки у цьому дійстві. Ансамбль «Подоляночка», що діє при Територіальному центрі соціального обслуговування Подільського району міста Києва, виконував фольклорні пісні, що додавало особливої родзинки, реалістичності свята.
Господа була напрочуд щедрою і гостиною, на святковому столі атрибути свята: млинці, вареники, бублики, інші ласощі, якими пригощалися гості свята. Перегляд літератури «Масниця – це проводи зими» був також запропонований увазі присутніх.
Народне свято Масляна у черговий раз доводить: «Ніщо не здатне існувати у цьому світі без добра, у гармонії з природою, мирі та злагоді зі своїми рідними і близькими».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: