Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Мабуть, немає більш веселого, позитивного народного свята, ніж Масниця. Обов’язкова традиція Масляної – походи в гості. Ось і до бібліотеки Дружби народів завітали шановні гості – учасники ансамблю «Подоляночка». Тут вже зібралися члени клубу «Світлиця» на театралізоване фольклорне дійство «Масляна седмиця кличе веселиться». Свято Масляної 12.02.18 Дружби народів

У народі Масницю також називають ще Колодієм,її дуже любили і люблять, адже ці свята відбувалися протягом тижня і завжди супроводжувалися веселощами.
Справжнє театралізоване фольклорне дійство з піснями, іграми, танцями було запропоновано і учасникам клубу «Світлиця». Член активу бібліотеки, культорганізатор Територіального центру Валентина Ващук, автор сценарію і режисер, дуже переконливо зіграла роль шинкарки у цьому дійстві. Ансамбль «Подоляночка», що діє при Територіальному центрі соціального обслуговування Подільського району міста Києва, виконував фольклорні пісні, що додавало особливої родзинки, реалістичності свята.
Господа була напрочуд щедрою і гостиною, на святковому столі атрибути свята: млинці, вареники, бублики, інші ласощі, якими пригощалися гості свята. Перегляд літератури «Масниця – це проводи зими» був також запропонований увазі присутніх.
Народне свято Масляна у черговий раз доводить: «Ніщо не здатне існувати у цьому світі без добра, у гармонії з природою, мирі та злагоді зі своїми рідними і близькими».