Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Надзвичайно цікавим і насиченим виявилось засідання клубу, що відбулося 6 лютого 2018 року в галереї Володимира Висоцького по вул. Воздвиженська, 40. Клуб "Кияни" 06.02.18 О. Грибоєдова

На початку засідання голова клубу Віталій Баканов розповів про клуб «Кияни» для нових присутніх на зустрічі. Потім підняв тему про актуальність творчості Володимира Висоцького в наш час. Наприкінці свого виступу подарував галереї нові газетні матеріали про творчість Висоцького.
Євгенія Лобода розповіла про своє відвідування концерту Висоцького і подарувала галереї яскраві плакати з його зображенням. З інтересом було сприйнято виступ київського барда Володимира Семенова, яких виконав дві пісні: «Про поета» та «Присвячення Олександру Вертинському». Доповнив виступ Володимира його друг Віктор Крикуша розповіддю про їх спільні дитячі роки в районі площі Перемоги. Разом вони проспівали пісню «Родина – Евбаз» та продемонстрували присутнім фільм про Київ п’ятдесятих років.
Наступним був виступ Євгена Рейцена. Він подарував галереї книжку про Висоцького, видану в Польщі, й зачитав вірші з цієї книжки і свій новий вірш, присвячений фільму «Место встречи изменить нельзя».
Юрій Сімонов зачитав главу № 13 «Магія відео» зі своєї нової книги «Петровка девяностых».
Кілька пісень з репертуару Висоцького виконав Георгій Майоренко.
Поважний гість клубу києвознавець і письменник Михайло Кальницький розповів історію урочища «Гончари – Кожум’яки» і продемонстрував присутнім фото- і відеоматеріали.
Завершилась зустріч виступами бардів Олександра Руденка і Олександра Кропельницького, які виконували свої пісні і пісні Висоцького.
Члени клубу висловили подяку Лізі Логіновій та Євгенії Лободі за участь в організації зустрічі. Наступна зустріч відбудеться 11 лютого в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова.