vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

7 лютого в бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості відбулася тематична зустріч «Служба в нової поліції – почесно і відповідально».



Тематична зустріч 07.02.18 №11

Люди, що шукають роботу, мешканці району зустрілися з представниками Національної поліції Києва. Начальник відділу комплектування Подільського управління поліції капітан Валентин Єрмашев та старший лейтенант Микита Заславський розповіли присутнім про перелік конкурсів, відкритих на вакансії в Національній поліції України, ознайомили із строками та іншими умовами конкурсу, із обов’язками за вакантною посадою, вимогами до кандидатів, їх необхідними навичками та пропонованими умовами праці. За їх словами, нині в підрозділах поліції охорони є вакантні посади поліцейських, дільничних офіцерів поліції, поліцейських-водіїв, керівників середньої ланки, а також цивільні посади. «Це посади, пов’язані з фаховим напрямком – юридичний, економічний, фінансовий, тобто це є програмісти, інженери тощо». Капітан Єрмашев зазначив, що можливість працевлаштування є і для бійців АТО, які були поранені та мають інвалідність. Він додав, що робота в поліції є цікавою, динамічною, особливо зважаючи на те, що зараз триває процес реформування Нацполіції.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: