Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

7 лютого в бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості відбулася тематична зустріч «Служба в нової поліції – почесно і відповідально».Тематична зустріч 07.02.18 №11

Люди, що шукають роботу, мешканці району зустрілися з представниками Національної поліції Києва. Начальник відділу комплектування Подільського управління поліції капітан Валентин Єрмашев та старший лейтенант Микита Заславський розповіли присутнім про перелік конкурсів, відкритих на вакансії в Національній поліції України, ознайомили із строками та іншими умовами конкурсу, із обов’язками за вакантною посадою, вимогами до кандидатів, їх необхідними навичками та пропонованими умовами праці. За їх словами, нині в підрозділах поліції охорони є вакантні посади поліцейських, дільничних офіцерів поліції, поліцейських-водіїв, керівників середньої ланки, а також цивільні посади. «Це посади, пов’язані з фаховим напрямком – юридичний, економічний, фінансовий, тобто це є програмісти, інженери тощо». Капітан Єрмашев зазначив, що можливість працевлаштування є і для бійців АТО, які були поранені та мають інвалідність. Він додав, що робота в поліції є цікавою, динамічною, особливо зважаючи на те, що зараз триває процес реформування Нацполіції.