vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Незабутні враження отримали працівники та відвідувачі бібліотеки імені Віктора Некрасова, переглянувши 2 лютого 2018 року виставу за творами Володимира Висоцького «Нейтральная полоса».

 

Вистава за творами В. Висоцького «Нейтральная полоса». 02.02.18. ім. В. Некрасова

Актори з Театральної майстерні Миколи Рушковського виступали на сцені відділу мистецтв Публічної бібліотеки імені Лесі Українки і, як завжди, грали неперевершено. Виставу було присвячено відзначенню 80-річчя від дня народження самобутнього поета, актора, класика жанру авторської пісні Володимира Семеновича Висоцького. Попри всі обмеження і заборони у роки радянської цензури, Висоцький торкався у своїх творах гострих та болючих тем сьогодення, зачаровував своїм поетичним даром та неперевершеною енергетикою виконання пісень та ролей. Його любили за щирість і волелюбність, захоплювалися точністю відтворюваних ним характерів та типів людей. Він дарував зневіреним людям надію на краще та бажання жити. Вистава «Нейтральна полоса» викликає захоплення у глядачів оригінальною постановкою, майстерно підібраними поетичними діалогами-піснями, проникливою грою акторів. Радимо всім шанувальникам таланту Володимира Висоцького її переглянути.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: