Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Незабутні враження отримали працівники та відвідувачі бібліотеки імені Віктора Некрасова, переглянувши 2 лютого 2018 року виставу за творами Володимира Висоцького «Нейтральная полоса».

 

Вистава за творами В. Висоцького «Нейтральная полоса». 02.02.18. ім. В. Некрасова

Актори з Театральної майстерні Миколи Рушковського виступали на сцені відділу мистецтв Публічної бібліотеки імені Лесі Українки і, як завжди, грали неперевершено. Виставу було присвячено відзначенню 80-річчя від дня народження самобутнього поета, актора, класика жанру авторської пісні Володимира Семеновича Висоцького. Попри всі обмеження і заборони у роки радянської цензури, Висоцький торкався у своїх творах гострих та болючих тем сьогодення, зачаровував своїм поетичним даром та неперевершеною енергетикою виконання пісень та ролей. Його любили за щирість і волелюбність, захоплювалися точністю відтворюваних ним характерів та типів людей. Він дарував зневіреним людям надію на краще та бажання жити. Вистава «Нейтральна полоса» викликає захоплення у глядачів оригінальною постановкою, майстерно підібраними поетичними діалогами-піснями, проникливою грою акторів. Радимо всім шанувальникам таланту Володимира Висоцького її переглянути.