Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

28 січня у читальній залі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова відбулось 79 засідання києвознавчого клубу «Кияни».Клуб "Кияни" 28.01.18 О. Грибоєдова

Гість клубу Маргарита Черненко – доцент Київського національного університету кіно, театру і телебачення ім. Карпенко-Карого, автор низки поетичних збірників презентувала свою книгу «Зеленая карпатская тетрадь. Сентиментальные истории», розповіла про зв’язок своєї сім’ї з Києвом і зачитала уривок з книги про парк Шевченка.
Євген Рейцен зачитав вірш присвячений Дню Тетяни, покровительниці всіх студентів. Також говорили про Володимира Висоцького, адже нещодавно відзначали 80 років з дня народження актора, музиканта та поета.
Продовжуючи цю тему, Віктор Боєв продемонстрував унікальну книгу самвидання з віршами Висоцького. А бард Борис Кесельман зачитав вірші та виконав пісні Висоцького.
Шанований педагог та екскурсовод Анатолій Трохимович Халепо показав старі фотографії Києва та разом з учасниками засідання відгадували фото-загадки, порівнювали, як змінилося місто, як раніше виглядали знайомі для всіх місця: Ланцюговий міст, центр міста, Поділ, знесена Георгіївська церква, тощо.
Зачарувала клубівців своїм вишуканим співом Тетяна Шевчук.
Наостанок, голова клубу Віталій Баканов повідомив, що нещодавно пішов з життя Валентин Миколайович Тищенко у якого він брав інтерв’ю стосовно Анатолія Кузнєцова, автора роману-документу «Бабин Яр». Валентин Тищенко мешкав на Куренівці, навчався у 14 школі, де класним керівником була мати Кузнєцова – Марія Федорівна. Важливість спогадів Валентина Миколайовича, які зібрав Віталій Баканов важко переоцінити, вони безцінні для киян.
79 засідання традиційно закінчилось у теплій, дружній атмосфері. Наступну зустріч заплановано на 11 лютого 2018 року у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова. Також, учасники клубу запланували відвідати галерею Висоцького 6 лютого 2018 року.