vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

28 січня у читальній залі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова відбулось 79 засідання києвознавчого клубу «Кияни».Клуб "Кияни" 28.01.18 О. Грибоєдова

Гість клубу Маргарита Черненко – доцент Київського національного університету кіно, театру і телебачення ім. Карпенко-Карого, автор низки поетичних збірників презентувала свою книгу «Зеленая карпатская тетрадь. Сентиментальные истории», розповіла про зв’язок своєї сім’ї з Києвом і зачитала уривок з книги про парк Шевченка.
Євген Рейцен зачитав вірш присвячений Дню Тетяни, покровительниці всіх студентів. Також говорили про Володимира Висоцького, адже нещодавно відзначали 80 років з дня народження актора, музиканта та поета.
Продовжуючи цю тему, Віктор Боєв продемонстрував унікальну книгу самвидання з віршами Висоцького. А бард Борис Кесельман зачитав вірші та виконав пісні Висоцького.
Шанований педагог та екскурсовод Анатолій Трохимович Халепо показав старі фотографії Києва та разом з учасниками засідання відгадували фото-загадки, порівнювали, як змінилося місто, як раніше виглядали знайомі для всіх місця: Ланцюговий міст, центр міста, Поділ, знесена Георгіївська церква, тощо.
Зачарувала клубівців своїм вишуканим співом Тетяна Шевчук.
Наостанок, голова клубу Віталій Баканов повідомив, що нещодавно пішов з життя Валентин Миколайович Тищенко у якого він брав інтерв’ю стосовно Анатолія Кузнєцова, автора роману-документу «Бабин Яр». Валентин Тищенко мешкав на Куренівці, навчався у 14 школі, де класним керівником була мати Кузнєцова – Марія Федорівна. Важливість спогадів Валентина Миколайовича, які зібрав Віталій Баканов важко переоцінити, вони безцінні для киян.
79 засідання традиційно закінчилось у теплій, дружній атмосфері. Наступну зустріч заплановано на 11 лютого 2018 року у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова. Також, учасники клубу запланували відвідати галерею Висоцького 6 лютого 2018 року.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: