vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

25 січня в бібліотеці № 11 відбувся вечір пам’яті Володимира Висоцького «Я, конечно, вернусь…» з нагоди 80-річчя від дня народження. Вечір пам'яті В. Висоцького 25.01.18 №11

Висоцький Володимир Семенович. Людина-епоха. Актор, поет, письменник, автор і виконавець власних пісень, улюбленець усього колишнього Радянського Союзу. Його знали і любили в кожному місті, в кожному будинку тодішньої величезної країни. Але офіційна влада намагалася його не помічати. Якщо спробувати визначити місце Висоцького в історії культури одним словом, то найточнішим – буде: уособлена совість народу. Тому й улюбленець народу, тому й відбувається масове паломництво до його могили на Ваганьковському кладовищі ось уже скільки років, тому і нескінченне море квітів біля його пам’ятника. За життя він не став ні народним, ні заслуженим, ні лауреатом. Офіційних нагород не мав і звань удостоєний не був. Всіх присутніх на літературно-музичному вечорі захопив своєю емоційністю виступ відомого київського барда Сергія Бондарчука, який подарував учасникам заходу відомі пісні Володимира Висоцького. Окрасою зустрічі став також виступ автора-виконавця Руслана Іщенка, який не тільки чудово виконував пісні талановитого автора, а й читав вірші, присвячені відомому актору.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: