Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 січня в бібліотеці № 11 відбувся вечір пам’яті Володимира Висоцького «Я, конечно, вернусь…» з нагоди 80-річчя від дня народження. Вечір пам'яті В. Висоцького 25.01.18 №11

Висоцький Володимир Семенович. Людина-епоха. Актор, поет, письменник, автор і виконавець власних пісень, улюбленець усього колишнього Радянського Союзу. Його знали і любили в кожному місті, в кожному будинку тодішньої величезної країни. Але офіційна влада намагалася його не помічати. Якщо спробувати визначити місце Висоцького в історії культури одним словом, то найточнішим – буде: уособлена совість народу. Тому й улюбленець народу, тому й відбувається масове паломництво до його могили на Ваганьковському кладовищі ось уже скільки років, тому і нескінченне море квітів біля його пам’ятника. За життя він не став ні народним, ні заслуженим, ні лауреатом. Офіційних нагород не мав і звань удостоєний не був. Всіх присутніх на літературно-музичному вечорі захопив своєю емоційністю виступ відомого київського барда Сергія Бондарчука, який подарував учасникам заходу відомі пісні Володимира Висоцького. Окрасою зустрічі став також виступ автора-виконавця Руслана Іщенка, який не тільки чудово виконував пісні талановитого автора, а й читав вірші, присвячені відомому актору.