Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

24 січня бібліотекарі бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей Ольга Найдич та Ольга Соломонюк долучили майбутніх журналістів, студентів коледжу Київського міжнародного університету до вивчення українських традицій – створення ляльки-мотанки, яка несе в собі зв’язок поколінь та має сакральне значення.Майстер-клас 24.01.18 К. Чуковського

Ольга Вікторівна розповіла історію створення ляльок-мотанок в українських родинах, їх різновид та значення, прокоментувавши представлені ляльки на міні-виставці «Берегиня роду – лялька-мотанка».
Майбутнім журналістам було цікаво і вони активно долучалися до розмови, ставили уточнюючі запитання, а одна із учасниць зробила запис на диктофон, аби використати даний матеріал для написання журналістської статті.
Ольга Володимирівна провела майстер-клас, під час якого було виготовлено ляльку-мотанку «Берегиня» та дитячу іграшку «Зайчик на пальчик».
Окрилені новими знаннями та вміннями творити українську національну ляльку-мотанку, учасниці майстер-класу із власними виробами стали учасницями вже історичного селфі.