vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

24 січня бібліотекарі бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей Ольга Найдич та Ольга Соломонюк долучили майбутніх журналістів, студентів коледжу Київського міжнародного університету до вивчення українських традицій – створення ляльки-мотанки, яка несе в собі зв’язок поколінь та має сакральне значення.Майстер-клас 24.01.18 К. Чуковського

Ольга Вікторівна розповіла історію створення ляльок-мотанок в українських родинах, їх різновид та значення, прокоментувавши представлені ляльки на міні-виставці «Берегиня роду – лялька-мотанка».
Майбутнім журналістам було цікаво і вони активно долучалися до розмови, ставили уточнюючі запитання, а одна із учасниць зробила запис на диктофон, аби використати даний матеріал для написання журналістської статті.
Ольга Володимирівна провела майстер-клас, під час якого було виготовлено ляльку-мотанку «Берегиня» та дитячу іграшку «Зайчик на пальчик».
Окрилені новими знаннями та вміннями творити українську національну ляльку-мотанку, учасниці майстер-класу із власними виробами стали учасницями вже історичного селфі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: