vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

24 січня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для військовослужбовців і учасників АТО «Прикордонна служба: нове обличчя, новий старт».Міні-ярмарок вакансій  24.01.18 №11

Офіцер окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби Валентин Морозенко у своєму виступі зазначив, що в умовах тривалої російської агресії вкрай важливо забезпечити надійну охорону кордонів, а для цього країні потрібні прикордонники нової формації. Офіцер запросив всіх присутніх молодих людей віком від 18 до 45 років, які шукають роботу, на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби в України та навів перелік професій, які необхідні прикордонній службі, а саме: інспектор, зв’язківець, механік, технік, кухар, лікар. З інформацією для присутніх звернувся представник Подільського РВК лейтенант Ігор Чвертняк, який закликав присутніх скласти контракт від 6 місяців до 3 років для служби в лавах ВСУ.