Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

14 січня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 78-е і перше у новому 2018 році засідання києвознавчого клубу “Кияни”. Клуб "Кияни" 14.01.18 О. Грибоєдова

Клубівці ділилися захоплюючими спогадами і кумедними випадками про святкування Нового року. Свої вірші читали Євген Рейцен, Елеонора Зима та Валентина Зелінська. Лунали оповідання з вуст Віктора Боєва (про святкування Нового року) та Лариси Толочко під назвою «Три таємниці Подолу». Бард Борис Кесельман виконував свої пісні та пісні Володимира Висоцького. Голова клубу Віталій Баканов ділився не тільки кумедними випадками про святкування Нового року, а й розповів цікаву історію про загадковий пароль, завдяки якому колись можна було отримати квитки у кінотеатрі Жовтень. Про це доповідач колись писав у статті «Легенды кинотеатра «Жовтень»: казус при приемке, кино и немцы, загадочный пароль». Звичайно, лунали доповіді на історичну тематику – Софійську площу та пам’ятник Богдану Хмельницькому, яку підготувала Зінаїда Шкавро. Наступне засідання заплановано через два тижні. Приєднуйтесь!