Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

11 січня в справжнє зимове свято «Замріяна казка зими» потрапили дітлахи старшої групи «Дзвіночки» ДНЗ № 486. Це в бібліотеці № 11 бібліотекарі влаштували зимові розваги для наймолодших читайликів.Дитяче свято 11.01.18 №11

Бібліотекар Тетяна Овчарова розповіла малятам про свята зимового циклу, читала вірші про зиму, прислів’я та скоромовки; загадувала загадки. Чимало позитивних емоції викликав у дітей веселий Сніговичок, який завітав на свято. Разом з ним малюки гралися у сніжки, водили хороводи, співали пісні, танцювали таночки, читали віршики про зиму. Звичайно, були і подарунки, і солодкі нагороди.
Бібліотека № 11 висловлює вдячність колективу ДНЗ №486 в особі директора Лариси Бубенчикової, методиста Надії Ступнікової, вихователів Бурми Людмили, Сапок Ірини та Ковтуненко Алли за багаторічну співпрацю, за якісне виховання дітей і формування в них високого естетичного смаку, розвитку відчуття прекрасного, вміння розуміти і цінувати красу та мелодику рідної мови, формування інтересу до книжок та читання. Сподіваємося на подальшу співпрацю!