vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

11 січня в справжнє зимове свято «Замріяна казка зими» потрапили дітлахи старшої групи «Дзвіночки» ДНЗ № 486. Це в бібліотеці № 11 бібліотекарі влаштували зимові розваги для наймолодших читайликів.Дитяче свято 11.01.18 №11

Бібліотекар Тетяна Овчарова розповіла малятам про свята зимового циклу, читала вірші про зиму, прислів’я та скоромовки; загадувала загадки. Чимало позитивних емоції викликав у дітей веселий Сніговичок, який завітав на свято. Разом з ним малюки гралися у сніжки, водили хороводи, співали пісні, танцювали таночки, читали віршики про зиму. Звичайно, були і подарунки, і солодкі нагороди.
Бібліотека № 11 висловлює вдячність колективу ДНЗ №486 в особі директора Лариси Бубенчикової, методиста Надії Ступнікової, вихователів Бурми Людмили, Сапок Ірини та Ковтуненко Алли за багаторічну співпрацю, за якісне виховання дітей і формування в них високого естетичного смаку, розвитку відчуття прекрасного, вміння розуміти і цінувати красу та мелодику рідної мови, формування інтересу до книжок та читання. Сподіваємося на подальшу співпрацю!


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: