Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Нагорода знайшла свого героя! Протягом минулого року бібліотека №11 сумісно з Подільським центром зайнятості проводила різноманітні профорієнтаційні заходи з учнями шкіл, як у приміщенні бібліотеки, так і виїзні. «Хочу-можу-треба» – відома багатьом формула оптимального вибору професії, але, як свідчить практика, до неї слід додавати ще один важливий компонент – «покликання». В бібліотеці чимало талановитих читачів-учнів, які вже в школі визначились із майбутньою професією , бо мають своє покликання.


Переможець конкурсу «Професія моєї мрії». 10.01.18. №11

В рамках проведення профорієнтаційного фестивалю «Профfest» серед творчої учнівської молоді Подільського району було оголошено конкурс на краще написання твору на тему «Професія моєї мрії». Переможцем цього конкурсу став читач бібліотеки № 11, учень 6 класу СЗОШ № 63 Гліб Балай, який надіслав поетичний твір «Буду програмістом!». Гліб отримав чудові призи, сертифікат на безкоштовний майстер-клас з робототехніки та квиток на «робо-квест» в Дім Роботів «ROBO». Бібліотекарі вітають переможця й висловлюють впевненість, що цей юнак зробив вірний вибір майбутньої професії, а значить важливий крок у самостійне життя.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: