vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Нагорода знайшла свого героя! Протягом минулого року бібліотека №11 сумісно з Подільським центром зайнятості проводила різноманітні профорієнтаційні заходи з учнями шкіл, як у приміщенні бібліотеки, так і виїзні. «Хочу-можу-треба» – відома багатьом формула оптимального вибору професії, але, як свідчить практика, до неї слід додавати ще один важливий компонент – «покликання». В бібліотеці чимало талановитих читачів-учнів, які вже в школі визначились із майбутньою професією , бо мають своє покликання.


Переможець конкурсу «Професія моєї мрії». 10.01.18. №11

В рамках проведення профорієнтаційного фестивалю «Профfest» серед творчої учнівської молоді Подільського району було оголошено конкурс на краще написання твору на тему «Професія моєї мрії». Переможцем цього конкурсу став читач бібліотеки № 11, учень 6 класу СЗОШ № 63 Гліб Балай, який надіслав поетичний твір «Буду програмістом!». Гліб отримав чудові призи, сертифікат на безкоштовний майстер-клас з робототехніки та квиток на «робо-квест» в Дім Роботів «ROBO». Бібліотекарі вітають переможця й висловлюють впевненість, що цей юнак зробив вірний вибір майбутньої професії, а значить важливий крок у самостійне життя.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: