vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Здорове харчування: їжа повинна бути ліками, а не ліки – їжею» – цій актуальній нині темі було присвячене чергове засідання клубу «Світлиця», який діє при бібліотеці Дружби народівЛекція-бесіда 21.12.17 Дружби народів

Цікаву лекцію-бесіду запропонувало подружжя: лікар-санолог Євгеній Крижановський та практикуючий психолог Марія Крижановський. Від фахівців присутні отримали вичерпну інформацію про причини захворюваності та вплив раціонального харчування на здоров’я людини. Вони розповіли про важливість здорового харчування у житті кожного з нас, що від правильної їжі залежить не тільки фізичне, але й психічне здоров’я. Навіть такі проблеми, як нервове виснаження, депресія, безсоння, зниження пам’яті і уваги, хронічну втому, можна вирішити правильним харчуванням.
А ще – надали слушні поради, відповіли на численні запитання. Після прослуханої лекції члени клубу забажали продовження цієї цікавої теми, на що лектори відповіли згодою.
Сподіваємося, поради отримані під час лекції, стануть у пригоді нашим «клубовцям» і вони скористаються ними у подальшому житті.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: