Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Здорове харчування: їжа повинна бути ліками, а не ліки – їжею» – цій актуальній нині темі було присвячене чергове засідання клубу «Світлиця», який діє при бібліотеці Дружби народівЛекція-бесіда 21.12.17 Дружби народів

Цікаву лекцію-бесіду запропонувало подружжя: лікар-санолог Євгеній Крижановський та практикуючий психолог Марія Крижановський. Від фахівців присутні отримали вичерпну інформацію про причини захворюваності та вплив раціонального харчування на здоров’я людини. Вони розповіли про важливість здорового харчування у житті кожного з нас, що від правильної їжі залежить не тільки фізичне, але й психічне здоров’я. Навіть такі проблеми, як нервове виснаження, депресія, безсоння, зниження пам’яті і уваги, хронічну втому, можна вирішити правильним харчуванням.
А ще – надали слушні поради, відповіли на численні запитання. Після прослуханої лекції члени клубу забажали продовження цієї цікавої теми, на що лектори відповіли згодою.
Сподіваємося, поради отримані під час лекції, стануть у пригоді нашим «клубовцям» і вони скористаються ними у подальшому житті.