Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи!Працівники бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні теж вирішили подарувати дітям веселий настрій, допомогти повірити у диво, в здійснення бажань і мрій!!! В цей день юний художник Віталій Зварич презентував першу персональну виставку робіт «Світом творчості».Художня виставка 19.12.17 С. Айні

Святий отче, Миколай!
Мою хату не минай!
Подаруй мені потіху
І торбинку, повну сміху
І здоров’я для родини,
Красну долю для Вкраїни!»
Поділився з учнями 2-а та 2-б класів ЗНЗ №199 про свої вподобання: дуже любить малювати космос і океан, в дорослому житті мріє стати архітектором.
Віталій продемонстрував свою майстерність, запропонувавши дітлахам нашвидкуруч разом намалювати символ 2018 року – веселого собаку!!! Діти долучилися до малювання із зацікавленістю і захопленням!
Зберігаючи українські традиції, школярики заспівали пісню про Святого Миколая! Кожен учасник свята отримав в подарунок листівку-закладинку з образом Миколи Чудотворця, привітання і цукерки!