vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи!Працівники бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні теж вирішили подарувати дітям веселий настрій, допомогти повірити у диво, в здійснення бажань і мрій!!! В цей день юний художник Віталій Зварич презентував першу персональну виставку робіт «Світом творчості».Художня виставка 19.12.17 С. Айні

Святий отче, Миколай!
Мою хату не минай!
Подаруй мені потіху
І торбинку, повну сміху
І здоров’я для родини,
Красну долю для Вкраїни!»
Поділився з учнями 2-а та 2-б класів ЗНЗ №199 про свої вподобання: дуже любить малювати космос і океан, в дорослому житті мріє стати архітектором.
Віталій продемонстрував свою майстерність, запропонувавши дітлахам нашвидкуруч разом намалювати символ 2018 року – веселого собаку!!! Діти долучилися до малювання із зацікавленістю і захопленням!
Зберігаючи українські традиції, школярики заспівали пісню про Святого Миколая! Кожен учасник свята отримав в подарунок листівку-закладинку з образом Миколи Чудотворця, привітання і цукерки!


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: