Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

18 грудня, напередодні очікуваного свята, в бібліотеці імені Юрія Збанацького відбулося свято-конкурс «Розкажу Миколаю, про що я читаю», у якому взяли участь учні 2-В спеціалізованої школи № 193.


свято-конкурс «Розкажу Миколаю, про що я читаю». 18.12.17. ім. Ю. Збанацького

Малеча ознайомилася з традиціями святкування дня святого Миколая в Україні. Дізналася про його добрі справи та дива. Із задоволенням діти взяли участь у цікавих вікторинах, таких як: «Зимова круговерть», «Новорічні загадки», «Красуня святкова, подарункова». Справжнім захопленням стали для дітей «Новорічні кросворди», створенні саме для них. Керівник творчої лабораторії «Цікаве дозвілля» Ніна Дибкалюк провела міні-майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас, щоб маленькі майстри змогли прикрасити свої ялинки власними руками. Діти гарно підготувалися до свята, вивчили багато віршиків новорічної тематики та поділилися своїми знаннями про традиції святкування зимових свят.