vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Підписатися

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os
 

Режим обслуговування користувачів публічних бібліотек ЦБС Подільського району з 1 червня по 31 серпня 2018 року

18 грудня, напередодні очікуваного свята, в бібліотеці імені Юрія Збанацького відбулося свято-конкурс «Розкажу Миколаю, про що я читаю», у якому взяли участь учні 2-В спеціалізованої школи № 193.


свято-конкурс «Розкажу Миколаю, про що я читаю». 18.12.17. ім. Ю. Збанацького

Малеча ознайомилася з традиціями святкування дня святого Миколая в Україні. Дізналася про його добрі справи та дива. Із задоволенням діти взяли участь у цікавих вікторинах, таких як: «Зимова круговерть», «Новорічні загадки», «Красуня святкова, подарункова». Справжнім захопленням стали для дітей «Новорічні кросворди», створенні саме для них. Керівник творчої лабораторії «Цікаве дозвілля» Ніна Дибкалюк провела міні-майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас, щоб маленькі майстри змогли прикрасити свої ялинки власними руками. Діти гарно підготувалися до свята, вивчили багато віршиків новорічної тематики та поділилися своїми знаннями про традиції святкування зимових свят.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: