Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

18 грудня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулася пізнавальна екскурсія «Добрий день, книжковий світе!» для 3 – Б класу ЗНЗ № 2.Екскурсія 18.12.17 І. Франка

Діти завітали до «Книжкової вежі дитинства», де ознайомилися з яскравим різноманіттям книг та журналів, а у Франковій кімнаті дізналися про життя і творчість українського письменника. Бібліотекарі цікаво розповіли про бібліотеку, про те, що кожна книга має свою адресу на полицях, про правила користування книгою та бібліотекою. Цікавим доповненням до екскурсії стали захоплюючі конкурси: «Бібліотека – дім книжковий», «Хто читає, той швидше відгадає», вікторина «Будеш з книгою дружити – буде легше в світі жити». Третьокласники взяли участь у рухливій грі «Книжкові веселинки для привітної дитинки». Всім сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія, за що бібліотекарі отримали слова вдячності від маленьких користувачів.