vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

14 грудня, у четвер, у бібліотеці Дружби народів відбулася презентація виставки робіт Заслуженого майстра народної творчості України Ніни Гончарук «Шевченкіана у вишитих полотнах».Шевченкіана 14.12.17 Дружби народів

Серед присутніх – учнівська молодь Спеціалізованої школи № 193 та Фінансового ліцею, відомі поети, митці, друзі художниці, члени клубу «Світлиця», читачі бібліотеки.
Народна майстриня розповіла про своє життя і творчість, як колись у дитинстві, споглядаючи, як вишиває матуся, й сама взяла до рук голку, яка згодом стала золотою. У 2008 році художниця стала Лауреатом конкурсу «Золота голка України».
Зала бібліотеки, оздоблена картинами художниці, стала неймовірно яскравою. І не дивно, бо у своїй творчості вона не використовує чорного кольору. На вишитих полотнах – портрети Тараса Шевченка, квіти, натюрморти й пейзажі. Ніна Іванівна «малює» картини голкою, використовуючи унікальну техніку, яку винайшла сама. У кілька шарів, нитка за ниткою, накладає різні види швів, так за кілька місяців кропіткої праці народжується шедевр. Цей спосіб є єдиним у світі.
Присутні на виставці висловили своє захоплення від унікальної творчості майстрині. Пані Ніна із задоволенням приділила всім гостям увагу, розповіла про історію створення своїх робіт, спілкуючись, відповіла на численні запитання.
В доробку художниці біля 230 різножанрових робіт і майже 70 персональних виставок. Бібліотека Дружби народів долучилася до численного списку закладів, де влаштовувалися виставки відомої майстрині, й щиро запрошує відвідати експозицію, яка триватиме до 14 січня 2018 року.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: