Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

14 грудня, у четвер, у бібліотеці Дружби народів відбулася презентація виставки робіт Заслуженого майстра народної творчості України Ніни Гончарук «Шевченкіана у вишитих полотнах».Шевченкіана 14.12.17 Дружби народів

Серед присутніх – учнівська молодь Спеціалізованої школи № 193 та Фінансового ліцею, відомі поети, митці, друзі художниці, члени клубу «Світлиця», читачі бібліотеки.
Народна майстриня розповіла про своє життя і творчість, як колись у дитинстві, споглядаючи, як вишиває матуся, й сама взяла до рук голку, яка згодом стала золотою. У 2008 році художниця стала Лауреатом конкурсу «Золота голка України».
Зала бібліотеки, оздоблена картинами художниці, стала неймовірно яскравою. І не дивно, бо у своїй творчості вона не використовує чорного кольору. На вишитих полотнах – портрети Тараса Шевченка, квіти, натюрморти й пейзажі. Ніна Іванівна «малює» картини голкою, використовуючи унікальну техніку, яку винайшла сама. У кілька шарів, нитка за ниткою, накладає різні види швів, так за кілька місяців кропіткої праці народжується шедевр. Цей спосіб є єдиним у світі.
Присутні на виставці висловили своє захоплення від унікальної творчості майстрині. Пані Ніна із задоволенням приділила всім гостям увагу, розповіла про історію створення своїх робіт, спілкуючись, відповіла на численні запитання.
В доробку художниці біля 230 різножанрових робіт і майже 70 персональних виставок. Бібліотека Дружби народів долучилася до численного списку закладів, де влаштовувалися виставки відомої майстрині, й щиро запрошує відвідати експозицію, яка триватиме до 14 січня 2018 року.