Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

12 грудня бібліотека № 11 провела юридичний калейдоскоп «Хто закони знає, той себе оберігає» для учнів 5 класу ЗНЗ № 45.


юридичний калейдоскоп «Хто закони знає, той себе оберігає». 12.12.17. №11

Бібліотекар Тетяна Овчарова розпочала правовий захід з ознайомлення учнів з «Конвенцією ООН про права дитини», розповіла про права і обов’язки, визначені цим документом, навчала правильно реалізовувати їх у повсякденному житті, виховувала в учнів поважне ставлення до власної особистості та оточуючих. Діти з захопленням взяли участь у казковій правовій вікторині «Чиї права порушено?», де розглядалися конкретні ситуації порушення прав літературних героїв на сторінках їх улюблених казок. В інсценіровці «Справедливий суддя» наводились різні приклади порушення прав людини. Учні з задоволенням розгадували правовий кросворд та прослухали презентацію виставки-протесту «Наші права порушено», запропоновану бібліотекарем. Захід сприяв формуванню правової культури школярів та прищепленню усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків – без прав.