vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

12 грудня бібліотека № 11 провела юридичний калейдоскоп «Хто закони знає, той себе оберігає» для учнів 5 класу ЗНЗ № 45.


юридичний калейдоскоп «Хто закони знає, той себе оберігає». 12.12.17. №11

Бібліотекар Тетяна Овчарова розпочала правовий захід з ознайомлення учнів з «Конвенцією ООН про права дитини», розповіла про права і обов’язки, визначені цим документом, навчала правильно реалізовувати їх у повсякденному житті, виховувала в учнів поважне ставлення до власної особистості та оточуючих. Діти з захопленням взяли участь у казковій правовій вікторині «Чиї права порушено?», де розглядалися конкретні ситуації порушення прав літературних героїв на сторінках їх улюблених казок. В інсценіровці «Справедливий суддя» наводились різні приклади порушення прав людини. Учні з задоволенням розгадували правовий кросворд та прослухали презентацію виставки-протесту «Наші права порушено», запропоновану бібліотекарем. Захід сприяв формуванню правової культури школярів та прищепленню усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків – без прав.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: