vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

12 грудня у бібліотеці Дружби народів відбувся музичний вернісаж «Чарівна музика лунає: із Італії з любов’ю». У програмі – зустріч з італійським композитором і співаком Валентино Манкузо та заслуженою артисткою мистецтв України Аліною Грегуль.Музичний вернісаж 12.12.17 Дружби народів

Вперше в бібліотеці у дозвіллєвому центрі «Дружба» українсько-італійська музично-літературна асоціація A.G.M.D. (артдиректор заслужена артистка мистецтв України Аліна Грегуль) презентувала публіці відомого італійського композитора і співака Валентино Манкузо. Італійський темперамент, чудове виконання пісень зачарували гостей. Співали усі разом і довго не відпускали талановитого закордонного гостя.
В свою чергу, артистка Аліна Грегуль, розповіла цікаві факти з життя італійських композиторів ХІХ сторіччя Франческо Чілеа та Альфредо Капалані які відомі в Європі й Америці, але мало відомі в Україні, виконала їх фортепіанні твори. Публіка тепло, по-українськи сприйняла виступ артистів, щиро аплодували, дарували квіти і сувеніри, фотографувалися на згадку.
Мистецтво і музика не мають кордонів та є близькими і зрозумілими кожному з нас.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: