Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

12 грудня у бібліотеці Дружби народів відбувся музичний вернісаж «Чарівна музика лунає: із Італії з любов’ю». У програмі – зустріч з італійським композитором і співаком Валентино Манкузо та заслуженою артисткою мистецтв України Аліною Грегуль.Музичний вернісаж 12.12.17 Дружби народів

Вперше в бібліотеці у дозвіллєвому центрі «Дружба» українсько-італійська музично-літературна асоціація A.G.M.D. (артдиректор заслужена артистка мистецтв України Аліна Грегуль) презентувала публіці відомого італійського композитора і співака Валентино Манкузо. Італійський темперамент, чудове виконання пісень зачарували гостей. Співали усі разом і довго не відпускали талановитого закордонного гостя.
В свою чергу, артистка Аліна Грегуль, розповіла цікаві факти з життя італійських композиторів ХІХ сторіччя Франческо Чілеа та Альфредо Капалані які відомі в Європі й Америці, але мало відомі в Україні, виконала їх фортепіанні твори. Публіка тепло, по-українськи сприйняла виступ артистів, щиро аплодували, дарували квіти і сувеніри, фотографувалися на згадку.
Мистецтво і музика не мають кордонів та є близькими і зрозумілими кожному з нас.