vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

WEB-інформацію «Закони нашого життя», присвячену Міжнародному Дню захисту прав людини, запропонувала учням 8-х класів Фінансового ліцею та ЗНЗ № 93 бібліотека Дружби народів.


WEB-інформація «Закони нашого життя».11.12.17. Дружба народів

Учні дізналися про те, що 69 років тому Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році було прийнято Загальну декларацію прав людини. Декларація є видатним документом в історії людства. В ньому зазначено, що кожна людина має право на життя, рівність перед законом, особисту недоторканність, задовільний життєвий рівень, невтручання в особисте та сімейне життя, свободу думки, совісті і релігії, недоторканність житла, справедливий і неупереджений суд, право на працю та справедливу винагороду за неї, яка забезпечувала б гідні умови існування людини. Цікава інформаційна добірка, правова вікторина і документальний фільм про виникнення теорії держави і права як науки, тематична книжкова викладка викликали щиру зацікавленість школярів.