vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

WEB-інформацію «Закони нашого життя», присвячену Міжнародному Дню захисту прав людини, запропонувала учням 8-х класів Фінансового ліцею та ЗНЗ № 93 бібліотека Дружби народів.


WEB-інформація «Закони нашого життя».11.12.17. Дружба народів

Учні дізналися про те, що 69 років тому Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році було прийнято Загальну декларацію прав людини. Декларація є видатним документом в історії людства. В ньому зазначено, що кожна людина має право на життя, рівність перед законом, особисту недоторканність, задовільний життєвий рівень, невтручання в особисте та сімейне життя, свободу думки, совісті і релігії, недоторканність житла, справедливий і неупереджений суд, право на працю та справедливу винагороду за неї, яка забезпечувала б гідні умови існування людини. Цікава інформаційна добірка, правова вікторина і документальний фільм про виникнення теорії держави і права як науки, тематична книжкова викладка викликали щиру зацікавленість школярів.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: