vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей впевнені, що говорити із читачами про ВІЛ / СНІД потрібно не тільки у Всесвітній день боротьби із цією підступною хворобою, а якомога частіше. Тому 8 грудня на зустріч із читачами бібліотеки, учнями 9-Б класу ЗНЗ № 3, завітала психолог Подільського районного в місті Києві Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Катерина Волинець.Всесвітній день боротьби зі СНІДом 08.12.17 К. Чуковського

Вона розповіла про підступну інфекцію, яка загрожує життю людини і про те, як уберегтися від неї, якими є основні ознаки прояву її та як жити поруч із носіями інфекції.
Свою розповідь Катерина Волинець супроводжувала тематичною відеопрезентацією.
Школярі долучалися до обговорення поставлених психологом евристично-репрезентованих запитань та поставили свої запитання фахівцю.
На завершення зустрічі Катерина Волинець подарувала для класної бібліотечки 9-Б класу брошури «Спростовуємо міфи щодо ВІЛ-інфекції» та «Абетка самозахисту», які допоможуть нашим читачам при необхідності повернутися до даної теми аби краще усвідомити як уберегти себе від цього смертельного інфекційного захворювання імунної системи.