vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей впевнені, що говорити із читачами про ВІЛ / СНІД потрібно не тільки у Всесвітній день боротьби із цією підступною хворобою, а якомога частіше. Тому 8 грудня на зустріч із читачами бібліотеки, учнями 9-Б класу ЗНЗ № 3, завітала психолог Подільського районного в місті Києві Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Катерина Волинець.Всесвітній день боротьби зі СНІДом 08.12.17 К. Чуковського

Вона розповіла про підступну інфекцію, яка загрожує життю людини і про те, як уберегтися від неї, якими є основні ознаки прояву її та як жити поруч із носіями інфекції.
Свою розповідь Катерина Волинець супроводжувала тематичною відеопрезентацією.
Школярі долучалися до обговорення поставлених психологом евристично-репрезентованих запитань та поставили свої запитання фахівцю.
На завершення зустрічі Катерина Волинець подарувала для класної бібліотечки 9-Б класу брошури «Спростовуємо міфи щодо ВІЛ-інфекції» та «Абетка самозахисту», які допоможуть нашим читачам при необхідності повернутися до даної теми аби краще усвідомити як уберегти себе від цього смертельного інфекційного захворювання імунної системи.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: