Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

9 грудня в Національній історичній бібліотеці, в рамках робочої програми «Історична робітня» Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум», відбулася презентація Універсальної публічної бібліотеки №11, яку представляла учасникам зустрічі завідувач бібліотеки Елеонора Ліхторович та бібліотекар Тетяна Овчарова. На «Історичну робітню» запрошуються літературні критики, які допомагають майстам пера в суто робочих моментах, дають оцінку їх творам.Презентація бібліотеки 09.12.17 №11

Відбуваеться справжній літературний процес. Присутні відомі українські майстри прозового та поетичного слова Анатолій Горовий, Олександр Курись, Надія Чорноморець, Юрій Титарев, Валентина Швежикайте, Микола Миколаєнко, Александра Мазина, Сашко Обрій та інші, не тільки прочитали свої твори, але й ознайомились з роботою бібліотеки, як сучасного інформаційного , просвітницького і розважального центру громади мікрорайону «Нивки». Поети та прозаїки були запрошені в бібліотеку для виступів зі своїми творами й спілкування з читачами, яке із задоволенням прийняли.