vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

7 грудня 2017 року відбулося 75-е виїзне засідання краєзнавчого клубу «Кияни», в рамках якого клубівці відвідали галерею Володимира Висоцького по вулиці Воздвиженській, 40. Головною темою зустрічі була презентація книги відомого барда, ілюстратора, графіка і карикатуриста Георгія Майоренка «Высоцкий, киевские страницы». Книга про те, що пов’язувало Висоцького з Києвом. Автор розповідав про книгу і виконував пісні, як свої так і Володимира Висоцького.Клуб "Кияни" 08.12.17 О. Грибоєдова

Потім клубівці переглянули фрагменти документального фільму «Пророков нет в Отечестве своем» (виробництво США, 1981 р.). До речі, оператором фільму був Григорій Сігалов, в минулому киянин. Своїми спогадами про Висоцького ділилися члени клубу: Віталій Баканов, Юрій Сімонов, Борис Фесенко, Віктор Боєв-Кузнецький. Дуже цікавими і насиченими були виступи відомих київських колекціонерів творчості Висоцького – Юрія Шевченка і Анатолія Бичкова. Клубівці слухали виступи відомих київських бардів, а саме: Бориса Кесельмана, Володимира Семенова, Олександра Кропивницького і Сергія Бондарчука. Шановним гостем засідання була Олеся Чайка, яка приїхала в Київ з міста Павлоград Дніпропетровської області. Вона розповіла про своє бачення творчості Висоцького і виконала на гітарі свою пісню «Андріївський узвіз».
Наприкінці засідання голова клубу Віталій Баканов подякував Лізі Логиновій, Євгенії Лободі і Георгію Майоренку за підготовку і проведення такої цікавої зустрічі. Наступне засідання клубу відбудеться 10 грудня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова. До нової зустрічі!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: