Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

7 грудня 2017 року відбулося 75-е виїзне засідання краєзнавчого клубу «Кияни», в рамках якого клубівці відвідали галерею Володимира Висоцького по вулиці Воздвиженській, 40. Головною темою зустрічі була презентація книги відомого барда, ілюстратора, графіка і карикатуриста Георгія Майоренка «Высоцкий, киевские страницы». Книга про те, що пов’язувало Висоцького з Києвом. Автор розповідав про книгу і виконував пісні, як свої так і Володимира Висоцького.Клуб "Кияни" 08.12.17 О. Грибоєдова

Потім клубівці переглянули фрагменти документального фільму «Пророков нет в Отечестве своем» (виробництво США, 1981 р.). До речі, оператором фільму був Григорій Сігалов, в минулому киянин. Своїми спогадами про Висоцького ділилися члени клубу: Віталій Баканов, Юрій Сімонов, Борис Фесенко, Віктор Боєв-Кузнецький. Дуже цікавими і насиченими були виступи відомих київських колекціонерів творчості Висоцького – Юрія Шевченка і Анатолія Бичкова. Клубівці слухали виступи відомих київських бардів, а саме: Бориса Кесельмана, Володимира Семенова, Олександра Кропивницького і Сергія Бондарчука. Шановним гостем засідання була Олеся Чайка, яка приїхала в Київ з міста Павлоград Дніпропетровської області. Вона розповіла про своє бачення творчості Висоцького і виконала на гітарі свою пісню «Андріївський узвіз».
Наприкінці засідання голова клубу Віталій Баканов подякував Лізі Логиновій, Євгенії Лободі і Георгію Майоренку за підготовку і проведення такої цікавої зустрічі. Наступне засідання клубу відбудеться 10 грудня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова. До нової зустрічі!