Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

10 грудня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 76-е засідання києвознавчого клубу “Кияни”. Голова клубу Віталій Баканов представив майстра декоративно-прикладного мистецтва Йосипа Осташинського, неповторна “Архітектура в мініатюрі” якого експонується в читальному залі.клуб "Кияни" 10.12.17 О. Грибоєдова

Йосип Борисович щедро поділився секретами створення своїх картин, акцентуючи увагу на архітектурних родзинках Києва. Бібліотека отримала у подарунок підбірку книг, серед яких книгу про свого дядька, Наума Йосиповича, засновника художньої студії, яку весь Київ знає під назвою “Студія Осташинського” за адресою: вул. Толстого, 5а. Завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко з вдячністю вручила Йосипу Осташинському Подяку за плідну співпрацю в естетичному вихованні користувачів.
Євгеній Рейцен занурив клубівців у приголомшливі факти київського періоду життя барда Володимира Висоцького, його незабутні концерти та спогади киян, яскраво висвітливши дерево родоводу, маловідомі фотографії та прочитав власні вірші, присвячені Висоцькому. Лариса Толочко розповіла про інвентаризацію забудови Подолу (1975 – 1976 р.). На той період вона включала 178 історико-архітектурних пам’яток, 30 % з яких на сьогоднішній день втрачені. Олена Муравйова розкрила невідомі широкому загалу факти про Залізничну колонію у Києві, що виникла у 1860 – 1870-х роках як поселення залізничників поблизу новозбудованого вокзалу.
Наступне засідання клубу “Кияни” відбудеться 24 грудня о 12 годині.