vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей долучилися до Всеукраїнського тижня права, взявши активну участь в організації та проведенні Всеукраїнської науково-практичної студентсько-учнівської конференції «Права людини: історія та сучасність», яка відбулася 6 грудня у Товаристві «Знання» України.Тиждень права 06.12.17 К. Чуковського

Учасників конференції було ознайомлено з юридично-правовою літературою, яка є у фондах бібліотеки та розкрито Статтю 27 п.1 Прав людини: «Кожна людина має право вільно брати участь у культурному житті суспільства, втішатися мистецтвом, брати участь у науковому прогресі і користуватися його благами», адже у бібліотеці імені Корнія Чуковського не один рік функціонує творча майстерня «Народна іграшка лялька-мотанка», і кожен читач за бажанням може долучитися до пізнання української традиції – власноруч створити ляльку-мотанку.
Також, серед наших читачів є багато творчих дітей, які опановують певне мистецтво. Так, сестрички Даринка і Марійка Кононенки, використовують своє право – навчаються у художній школі, тому свої кращі роботи представили на виставці в бібліотеці, яку і було продемонстровано на Всеукраїнській науково-практичній студентсько-учнівській конференції.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: