Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей долучилися до Всеукраїнського тижня права, взявши активну участь в організації та проведенні Всеукраїнської науково-практичної студентсько-учнівської конференції «Права людини: історія та сучасність», яка відбулася 6 грудня у Товаристві «Знання» України.Тиждень права 06.12.17 К. Чуковського

Учасників конференції було ознайомлено з юридично-правовою літературою, яка є у фондах бібліотеки та розкрито Статтю 27 п.1 Прав людини: «Кожна людина має право вільно брати участь у культурному житті суспільства, втішатися мистецтвом, брати участь у науковому прогресі і користуватися його благами», адже у бібліотеці імені Корнія Чуковського не один рік функціонує творча майстерня «Народна іграшка лялька-мотанка», і кожен читач за бажанням може долучитися до пізнання української традиції – власноруч створити ляльку-мотанку.
Також, серед наших читачів є багато творчих дітей, які опановують певне мистецтво. Так, сестрички Даринка і Марійка Кононенки, використовують своє право – навчаються у художній школі, тому свої кращі роботи представили на виставці в бібліотеці, яку і було продемонстровано на Всеукраїнській науково-практичній студентсько-учнівській конференції.