Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Творча зустріч «Кримінал – тільки в детективах» з майстром детективного жанру, членом Національної спілки письменників В’ячеславом Васильченком школярів СШ № 193 та учнівської молоді Фінансового ліцею відбулася в бібліотеці Дружби народів.Творча зустріч 05.12.17 Дружби народів

Творча зустріч «Кримінал – тільки в детективах» з майстром детективного жанру, членом Національної спілки письменників В’ячеславом Васильченком школярів СШ № 193 та учнівської молоді Фінансового ліцею відбулася в бібліотеці Дружби народів.
Зустріч з автором захопила присутніх з перших хвилин. Кандидат філологічних наук, доцент, журналіст, письменник поділився з молоддю цікавим життєвим досвідом, розповів про свої перші кроки в літературі, участь у Міжнародному літературному конкурсі «КОРОНАЦІЯ СЛОВА», зачитав афоризми, анонсував свої творчі доробки, серед яких почесне місце займають детективні романи «Гаудеамус» в исполнении смерти, или Vivant, professores», «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки», «Притулок для прудкого біса», «Gaudeamus», виконаний смертю» , «Fakir», «Tattoo. Читання по очах».
Спілкування з автором, автографи, фотографування сподобалося молоді і викликало масу позитивних вражень та емоцій.