vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Творча зустріч «Кримінал – тільки в детективах» з майстром детективного жанру, членом Національної спілки письменників В’ячеславом Васильченком школярів СШ № 193 та учнівської молоді Фінансового ліцею відбулася в бібліотеці Дружби народів.Творча зустріч 05.12.17 Дружби народів

Творча зустріч «Кримінал – тільки в детективах» з майстром детективного жанру, членом Національної спілки письменників В’ячеславом Васильченком школярів СШ № 193 та учнівської молоді Фінансового ліцею відбулася в бібліотеці Дружби народів.
Зустріч з автором захопила присутніх з перших хвилин. Кандидат філологічних наук, доцент, журналіст, письменник поділився з молоддю цікавим життєвим досвідом, розповів про свої перші кроки в літературі, участь у Міжнародному літературному конкурсі «КОРОНАЦІЯ СЛОВА», зачитав афоризми, анонсував свої творчі доробки, серед яких почесне місце займають детективні романи «Гаудеамус» в исполнении смерти, или Vivant, professores», «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки», «Притулок для прудкого біса», «Gaudeamus», виконаний смертю» , «Fakir», «Tattoo. Читання по очах».
Спілкування з автором, автографи, фотографування сподобалося молоді і викликало масу позитивних вражень та емоцій.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: