Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

5 грудня бібліотека № 11 запросила читачів на вечір-присвяту «Творити добро – благородно!» з нагоди Всесвітнього дня волонтера.Вечір-присвята 05.12.17 №11

«Поняття волонтерства в наш час набуло більш широкого і глибокого змісту у зв’язку з подіями на Майдані та антитерористичною операцією на Сході країни, проте волонтери завжди були і є серед нас. Це ті, хто допомагає безпритульним тваринам і знедоленим людям. Ті, хто щодня віддає частинку себе та не просить за це нічого», – зазначила у вступному та привітальному слові завідувачка бібліотеки Елеонора Ліхторович. Серед присутніх на вечорі були Чернова Галина Іванівна, Ігнатенко Євгенія Денисівна, Веремей Ніна Григорівна та інші жінки, які за власною ініціативою, не сподіваючись на подяку за свою працю, підтримують літніх людей, допомагають сиротам і інвалідам, допомагають вимушеним переселенцям облаштуватися на нових місцях, підтримують родини, які втратили когось на Донбасі, борються за людське ставлення до тварин і захищають навколишнє середовище. Бібліотекарі продемонстрували учасникам заходу зворушливі відео про будні волонтерів, подякували за їх безкорисну працю на благо суспільства. А вони, в свою чергу, ділились історіями, сумними і веселими, які траплялись під час безкорисного служіння людям. Іван Федорович Висоцький, якому виповнилось 90 років, прочитав свої вірші та заспівав пісню. Саме завдяки українським волонтерам, їхній небайдужості, порядності, активній громадянській позиції та фантастичній відданості справі, Україна вистояла й зберегла незалежність.